› zdrowie i uroda
08:15 / 14.10.2015

Już jutro Dzień Otwarty Onkologii – sprawdź szczegóły

Już jutro Dzień Otwarty Onkologii – sprawdź szczegóły

Centrum Radioterapii w Elblągu i Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zapraszają na Dzień Otwarty Onkologii. W trakcie spotkania można skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy specjalistów z zakresu onkologii.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu wspólnie z Centrum Radioterapii i Usprawniania tworzą kompleksowy ośrodek onkologiczny. Na oddziale Onkologii Klinicznej leczone są i diagnozowane choroby nowotworowe w szerokim zakresie, zgodnie ze standardami onkologicznymi zalecanymi przez Centrum Onkologii w Warszawie. Na oddziale prowadzona jest również diagnostyka chorób nowotworowych na bazie pracowni radiologicznej i histopatologicznej. Wykonuje się biopsje pod kontrolą TK, USG, ustala właściwe i skuteczne metody leczenia bólu nowotworowego.

Aby dotrzeć do świadomości mieszkańców o wprowadzonej na początku bieżącego roku pakietu onkologicznego, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu wspólnie z Centrum Radioterapii i Usprawniania zapraszają na Dzień Otwarty Onkologii.

W trakcie spotkania poza możliwością zwiedzenia zakładu radioterapii, będzie można skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy specjalistów z zakresu: - radioterapii onkologicznej, - chemioterapii onkologicznej, - chirurgii onkologicznej, - ginekologii onkologicznej, - laryngologii onkologicznej.

Wszyscy zainteresowani, powinni zarezerwować sobie czas między 15:00 a 18:00 i stawić się w Centrum Radioterapii przy ulicy Królewieckiej 146.

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%