› konkursy
10:38 / 12.12.2012

Już w piątek ENEMEF: Najlepsze filmy 2012!

Już w piątek ENEMEF: Najlepsze filmy 2012!

Noc z 14 na 15 grudnia kinomaniacy mogą spędzić na ENEMEFIE: Najlepsze filmy 2012, podsumowując najciekawsze produkcje mijającego roku. Na wielkim ekranie zostaną wyświetlone cztery największe tegoroczne hity, a z biletem z 12. edycji Nocy Kina uczestnicy zapłacą za bilet na ENEMEF o 8 zł mniej.

ENEMEF: Najlepsze Filmy 2012 to propozycja dla tych, którzy cenią sobie kino na najwyższym poziomie, a także nie pogardzą doskonałą rozrywką. To także świetna okazja żeby nadrobić kinowe zaległości. Cztery tytuły, które zostaną zaprezentowane 14 grudnia to najlepsze filmy, które mogliśmy oglądać w mijającym roku w kinach.
W repertuarze na widzów czekają: „Nietykalni" - fenomenalna i zabawna komedia, którą w całej Europie zobaczyło ponad 30 milionów widzów, dramat biograficzny o legendzie polskiego hip-hopu „Jesteś Bogiem" oraz dwa filmy akcji, które należą do klasyki gatunku czyli „Mroczny Rycerz powstaje" oraz 23. część serii przygód Jamesa Bonda „Skyfall". Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl. Głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.
Wszyscy widzowie, którzy przyjdą na ENEMEF z biletem z grudniowej Nocy Kina, zapłacą za bilet o 8 zł mniej. Zarejestrowani użytkownicy strony www.enemef.pl mają szanse na jeszcze większą zniżkę: bilet w cenie 20 zł mogą kupić wszyscy, którzy w dniu promocji zgłoszą się z treścią zniżkowego smsa w kasach naszych kin.
 
Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
ENEMEF: Najlepsze filmy 2012 odbędzie się w piątek, 14 grudnia 2012 r. w 24 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.
Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl i www.enemef.pl.
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%