› konkursy
15:58 / 25.05.2013

Już wiemy kto wygrał pobyt oraz romantyczną kolację w Hotelu Arbiter

Już wiemy kto wygrał pobyt oraz romantyczną kolację w Hotelu Arbiter

Przed nami jeden z najpiękniejszych dni w roku. Zarówno dla mam, jak i dla ich dzieci, to właśnie Dzień Mamy jest świętem wyjątkowym, które pomaga w natłoku spraw poświęcić najważniejszej kobiecie w życiu więcej uwagi niż zwykle. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy prezent, który będzie można podarować mamie w tym szczególnym dniu.

Wspólnie z Hotelem Arbiter *** postanowiliśmy uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Przygotowaliśmy dla naszych czytelników wspaniałą nagrodę, którą zwycięzca będzie mógł obdarować swoją mamę.

Jest o co walczyć! Laureat konkursu otrzyma zaproszenie dla dwóch osób do pobytu w Hotelu Arbiter ***. Wieczór zaproszonej pary uświetni romantyczna kolacja dla dwojga.

Pod uwagę weźmiemy wszystkie nadesłane zdjęcia, jednak wartość artystyczna nie będzie czynnikiem decydującym o wygranej. Czekamy na zdjęcia, które jak najlepiej oddadzą więź między mamą a dzieckiem. Bierzemy pod uwagę urok obrazka, kreatywność i pomysł na zaakcentowanie więzi z mamą. Nieważne czy zdjęcie pochodzi z profesjonalnej sesji zdjęciowej, czy zostało zrobione telefonem komórkowym. Liczy się charakter nadesłanego zgłoszenia. 

Zwycięską fotografię wybierze znany fotoreporter Konrad Kosacz, natomiast mama laureata i jej osoba towarzysząca, będą mogli zrealizować voucher w dowolnym terminie (po wcześniejszym kontakcie z hotelem), jednak nie później niż 15 czerwca.

Wyborem Konrada Kosacza,  zwyciężczynią konkursu zostaje Małgorzata Wiczenbach.

"Jako zwycięskie zdjęcie wybrałem fotografię pani Małgorzaty Wiczenbach. W dzisiejszych czasach wykonujemy bardzo dużo zdjęć, łatwość ich wykonywania nie sprawia nam już problemów technicznych, a jednak nadal nie potrafimy uchwycić na fotografiach tego co według mnie jest ważniejsze , a są to emocje. Fotografia którą wybrałem, choć nie jest perfekcyjna, kompozycja może mogłaby być lepsza, jednak to na tym zdjęciu urzekła mnie widoczna relacja między matką a córką. Nie musimy specjalnie się domyślać kto jest na zdjęciu, bo już na pierwszy rzut oka widać tę bliską i silną relację jaka je łączy. Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego wszystkim mamo w ich szczególnym dniu." 

Konrad Kosacz

Oto zwycięska fotografia:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43
1
oceń tekst 44 głosów 98%