› bieżące
21:25 / 16.04.2013

Kamień wmurowany. Specjal Pub będzie otwarty pod koniec roku!

Kamień wmurowany. Specjal Pub będzie otwarty pod koniec roku!

fot. Bartosz Ponichtera

Wyspa Spichrzów już pod koniec roku 2013 ma być piwną mekką dla mieszkańców Elbląga. To właśnie w tym miejscu stanie Specjal Pub – inwestycja elbląskiego browaru Grupy Żywiec. Dzisiaj odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego w miejscu budowy.

Przy bardzo przyjemnej aurze zebrały się osoby bezpośrednio związane z inwestycją, ale nie zabrakło również gości, którzy przyszli obejrzeć postęp prac budowlanych.

- To dla nas bardzo ważny dzień, ponieważ po trzech latach już wiemy, że ta inicjatywa dojdzie do skutku – powiedział dyrektor browaru w Elblągu – Planowane zakończenie budowy datowane jest na koniec bieżącego roku.

Podczas swojej przemowy Roman Korzeniowski nawiązał do historii miejsca, gdzie powstanie Specjal Pub – Niegdyś znajdowała się tutaj giełda, to miejsce tętniło życiem – powiedział – Budynek Specjal Pubu będzie rekonstrukcją obiektów z giełdy i mam nadzieję, że również tutaj będzie zawsze pełno ludzi.

Po wszystkich przemówieniach miejsce zostało poświęcone, a symboliczne cegły wmurowane. Specjal Pub zaprasza wszystkich smakoszy piwa już pod koniec roku.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

Szyld już jest. Pub Specjal coraz bliżej

31.10.2013 komentarzy 14

To tu napijemy się legendarnego piwa EB. Pub Specjal już wkrótce zostanie otwarty. Wczoraj na budynku został zawieszony szyld. Inwestor – Browar Żywiec...

Zdjęcia ilość zdjęć 20