› zdrowie i uroda
14:35 / 03.10.2012

Kampania "Dotykam = Wygrywam" również w Elblągu

Kampania

W październiku - miesiącu przeznaczonym na walkę z rakiem piersi, fundacja Rak’n’Roll, Panache Sport, Hard Rock Cafe Warsaw i Centrum Onkologii w Warszawie łączą swoje siły, by promować samobadanie piersi wśród Polek. Kampania społeczna ma bardzo wymowne hasło, a mianowicie Dotykam = Wygrywam. W Elblągu akcję promuje Salon Bielizny Neomi.

Polki jako kobiety nowoczesne powinny wykonywać systematycznie, raz w miesiącu samobadanie piersi. Z myślą o nich marka Panache Sport wraz z fundacją Rak’n’Roll, organizuje kampanię społeczną, by oswoić Polki z dotykiem, który pozwala wygrać życie. W październiku br. w sprzedaży znalazł się biustonosz sportowy Panache Sport w różowym, nawiązującym do międzynarodowego miesiąca walki z rakiem piersi, kolorze. 10% z zysku ze sprzedaży różowego biustonosza zostanie przekazane na cele statutowe fundacji Rak’n’Roll. 
 
Statystki mówią same za siebie. Co roku na raka piersi zapada 12 000 Polek. Prawie połowa z nich umiera, bo zbyt późno zgłosiły się do lekarza. Jeśli Polki chcą realizować swoje marzenia i być pewne swojego zdrowia, muszą nosić odpowiednio dopasowaną bieliznę i wykonywać regularne samobadanie piersi. 
 
Dzięki kampanii ‘Dotykam = Wygrywam’ przygotowanej przez Panache Sport i Rak’n’Roll oraz wspieranej przez Hard Rock Cafe i Akademię Pozytywnej Egoistki Polki w przymierzalniach sklepów z bielizną marek Panache na terenie całej Polski znajdą naklejki z obrazkowym instruktażem oraz ulotki zawierające niezbędne informacje na temat samobadania piersi.
 
Wśród sklepów biorących udział w kampanii Dotykam = Wygrywam znalazł się Salon Bielizny Neomi mieszczący się przy ul. Studziennej 23-24 A w Elblągu. Tam też można zasięgnąć porad z brafittingu (odpowiedniego dopasowania biustonosza), oraz dowiedzieć się, jak przeprowadzić samobadanie piersi. 
 
Poniżej znajduje się film instruktażowy promujący kampanię społeczną Dotykam = Wygrywam
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%