› konkursy
14:00 / 05.07.2016

Kanał Elbląski w plebiscycie „Modernizacja Roku 2015” - zagłosuj!

Kanał Elbląski w plebiscycie „Modernizacja Roku 2015” - zagłosuj!

Rewitalizacja Kanału Elbląskiego prawdopodobnie zbierze kolejne laury. Możemy jednak jej w tym pomóc. Na stronie internetowej modernizacjaroku.org.pl, obok komisji konkursowej, to publiczność może wytypować swojego faworyta. Pomożemy?

Kanał Elbląski w 2007 roku w plebiscycie „Rzeczpospolitej” został uznany za jeden z siedmiu cudów Polski. Każdy cud potrzebuje jednak modernizacji – taka została mu sprezentowana w latach 2013-2015 za kwotę 111 mln zł. Efekt był oszałamiający i został doceniony przez wielu ekspertów. Informowaliśmy na swoich łamach chociażby o tym, że został on uhonorowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa prestiżową nagrodą I stopnia w konkursie „Budowa Roku 2015”.

Jak informuje nas Bogusław Pinkiewicz, rzecznik prasowy Regionego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku, modernizacja tym razem startuje w konkursie „Modernizacja Roku 2015”. Specjalna komisja wręczy nagrody tym, którzy (w ich opinii) w szczególności na to zasłużyli. Ale to nie wszystko. Nagrody zostaną wręczone również przez publiczność. Każdy może oddać swój głos na stronie internetowej www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt w kategorii obiekty przemysłowo-inżynieryjne. Jak na razie zdecydowanie i pewnie wygrywamy – na moment tworzenia niniejszej publikacji rewitalizacja miała na swoim koncie 311 głosów.

Jak tłumaczy rzecznik, na stronie plebiscytu znajduje się też krótka prezentacja inwestycji, którą można udostępnić znajomym i zachęcić ich do głosowania.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%