› moda i styl życia
08:38 / 07.01.2013

Karnawałowa biżuteria stworzona własnoręcznie. Weź udział w bezpłatnych warsztatach

Karnawałowa biżuteria stworzona własnoręcznie. Weź udział w bezpłatnych warsztatach

Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza 12 stycznia 2013 r. w godz. 10:00-14:00 na szkolenie dotyczące tworzenia biżuterii techniką soutage (sutasz). Szkolenie jest skierowane do studentów i absolwentów (do 27 lat) i jest całkowicie bezpłatne.

Biżuteria sutasz jest wykonywana ze sznurków i kamieni. Ten rodzaj biżuterii ma długą historię, jednak popularna stała się dopiero kilka lat temu dzięki izraelskiej projektantce Dori Csengeri. Dzisiaj sutasz przeżywa renesans wśród twórców zajmujących się rękodziełem i projektowaniem biżuterii.
 
Podczas warsztatów można będzie stworzyć kolczyki, wisior lub broszkę. Uczestnicy po szkoleniu będą zobowiązani przeprowadzić zajęcia pozalekcyjne w ramach Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” (po sesji zimowej). Dzięki temu otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętność prowadzenia warsztatów artystycznych.
 
Organizatorzy zapewniają zwrot za przejazdy oraz środki na materiały do prowadzenia warsztatów.
 
W celu zgłoszenia się na szkolenie należy zarejestrować się w bazie PROJEKTORA frw.home.pl/system/, wypełnić formularz (projektor.elblageuropa.pl) i wysłać go na adres a.lawecka@projektor.org.pl do 10 stycznia 2013 r. Ilość miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%