› bieżące
06:08 / 01.04.2013

Kasia Tusk poszukuje mieszkania na elbląskiej starówce! Czy kupi apartament?

Kasia Tusk poszukuje mieszkania na elbląskiej starówce! Czy kupi apartament?

fot. fot. nadesłane

Zakupowy szał Kasi Tusk trwa w najlepsze! Jeszcze niedawno media ogólnopolskie grzmiały o jej nowym mieszkaniu w Warszawie, za które zapłaciła niemal 2 miliony złotych, a najwyraźniej to dopiero początek inwestycji w nieruchomości prowadzonych przez córkę premiera – Donalda Tuska. Nasz czytelnik widział rodzinę Tusków na elbląskiej Starówce.

Okazuje się, że panna Tusk chce zainwestować kolejne pieniądze w nowe mieszkanie. Tym razem szukała czegoś w miejscu przytulnym i spokojnym, aby uciec od wścibskich paparazzi. Za takie miejsce uznała chyba elbląską starówkę. Taką informację otrzymaliśmy kilka dni temu od jednego z pracowników elbląskiej agencji nieruchomości na skrzynkę redakcyjną, wraz ze zdjęciem rodziny premiera rządu.

Według anonimowego informatora, pracownika jednej z elbląskich agencji nieruchomości, córka premiera zgłosiła się do nich, ponieważ szukała lokalu w ciągu nowych kamienic przy ulicy Studziennej. Do Elbląga na oględziny mieszkania przyjechała kilka dni temu wraz ze swoimi rodzicami.

Najbardziej do gustu Kasi Tusk przypadł apartament dwupoziomowy o powierzchni około 110 metrów kwadratowych, niestety nie udało nam się ustalić dokładnej ceny, jednak szacowana wartość lokalu to ok. 500 tysięcy złotych.

Niestety nasz informator odmówił potwierdzenia, czy rodzina Tusków nabyła ten apartament.

Długo można by się zastanawiać, dlaczego wybór padł akurat na Elbląg? Do atutów na pewno można zaliczyć bliskość domu rodzinnego w Trójmieście oraz głównej drogi do Warszawy. Do tego spokój i kameralność Starego Miasta sprawia, że może to być dogodne miejsce do odpoczynku i ucieczki przed problemami większych aglomeracji oraz wścibskimi dziennikarzami.

Całe to zamieszanie nie byłoby zastanawiające, gdyby nie fakt, że półtora miesiąca temu młoda Tuskówna kupiła luksusowy apartament w stolicy Polski.

Głośna sprawa z połowy lutego, kiedy to Kasia Tusk kupiła za gotówkę pięciopokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie za cenę ok. 1,7 miliona złotych poruszyła cały kraj. Na portalach i forach internetowych rozpętała się burza, ludzie domagali się wyjawienia skąd tak młoda osoba, prowadząca niewielki portal internetowy była w posiadaniu takiej gotówki. Być może dlatego Kasia Tusk tym razem chce kupić mieszkanie w spokojnym Elblągu.
 

14
1
oceń tekst 15 głosów 93%