› bieżące
12:50 / 20.04.2015

Kiermasz prac uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym

Kiermasz prac uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym

W odpowiedzi na liczne prośby sympatyków Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym oraz amatorów sztuki szkoła postanowiła umożliwić elblążanom zakup prac swoich uczniów. Kiermasz odbędzie się już 27 kwietnia (w poniedziałek) w godzinach 15.00-18.00 w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu dzięki wsparciu miasta, które udostępniło młodym artystom Salę Koncertową ratusza.

Niejednokrotnie zdarza się, że mamy ochotę na urozmaicenie naszej przestrzeni jakimś dziełem, artystycznym detalem czy też gustowną dekoracją. Niestety w zalewie komercji i powtarzalności nie zawsze znajdujemy to, czego szukamy. Tym razem elblążanie mają szansę na wybór spośród owoców pracy zdolnej młodzieży z "plastyka".

Dobór prac zakwalifikowanych na kiermasz nie jest przypadkowy. Ich zróżnicowanie gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne będą zarówno prace malarskie jak i szkice czy rysunki. Wszystkie prace oczywiście w stanie "roboczym", a więc do oprawienia wedle własnego uznania i potrzeb.

Kiermasz to umożliwienie uczniom dotarcia ze swoimi pracami bezpośrednio do odbiorców. Wesprzyjmy młodych ludzi w tych działaniach i odwiedźmy kiermasz, aby podziwiać efekty niejednokrotnie bardzo ciężkiej i wielogodzinnej pracy.

Agnieszka Kopczyńska
Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym

(w zastępstwie rzecznika szkoły: Dominiki Lewickiej-Klucznik)

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%