14:12 / 30.04.2020

Kierowca poniósł śmierć na miejscu

Kierowca poniósł śmierć na miejscu

fot. Policja.gov.pl

Wczoraj (29.04) na drodze powiatowej nr 3122G w okolicy Prakwic doszło do wypadku drogowego. Samochód uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł kierujący. Policjanci obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze powiatowej nr 3122G w okolicy Prakwic (gm. Dzierzgoń). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo.

Śmierć na miejscu poniósł kierowca osobowego forda, 29-letni mężczyzna, mieszkaniec Dzierzgonia. Kierujący podróżował sam

- czytamy w policyjnym komunikacie.

Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator oraz policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia oraz zabezpieczył ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Pamiętajmy, że gwałtowne manewry wykonywane przez kierujących mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%