› bieżące
12:51 / 13.03.2017

Kierunek aktywność

Kierunek aktywność

Relaksujący pilates, oryginalny fitball, energiczna zumba, uwodzicielskie lady latino czy klasyczny taniec towarzyski. Wszystko to i wiele więcej można znaleźć w ofercie Centrum Tańca „Promyk”. Pierwsze zajęcia gratis.

Centrum Tańca „Promyk” ma do zaoferowania wiele kursów dla dorosłych, które podniosą sprawność fizyczną i dodadzą energii. Pierwszą propozycją jest kurs tańca towarzyskiego, podczas którego instruktor nauczy kursantów podstawowych tańców tj. walca angielskiego, walca wiedeńskiego, tanga, foxtrota i quickstepa (tańce standardowe) oraz samby, rumby, cha-chy, jive czy pasodoble (tańce latynoamerykańskie).

Kolejne zajęcia, lady latino i celluSTOP, skierowane są przede wszystkim do Pań. Lady latino to idealne zajęcia dla kobiet kochających gorące rytmy. Jest to nauka kroków i figur do tańców latynoamerykańskich, układanych w krótkie choreografie, które z powodzeniem można tańczyć solo. Jest to świetne rozwiązanie dla pań, które pragną nauczyć się tańczyć jednak nie są w stanie namówić na zajęcia swojego partnera. Zajęcia celluSTOP pomogą w walce z cellulitem, spalą tkankę tłuszczową oraz ujędrnią i wymodelują ciało.

W ofercie Centrum Tańca Promyk, można też znaleźć energetyczną zumbę. Zumba to połączenie tańców latynoamerykańskich z elementami fitnessu. Jest świetną alternatywą dla zajęć na siłowni. Zrzucamy zbędne kilogramy, poprawiamy aktywność fizyczną jednocześnie dobrze się bawiąc.

Dla osób, których celem nie jest utrata masy ciała lecz jego uelastycznienie odpowiednie będą zajęcia pilates. Jest to forma ćwiczeń podobna do jogi, która relaksuje, wzmacnia mięśnie, odciąża kręgosłup i obniża poziom stresu. Ćwiczenia są spokojne i wykonuje się je do łagodnej, odprężającej muzyki. Z kolei fitball to ćwiczenia z użyciem gumowych, napompowanych piłek gimnastycznych, które są świetnym sposobem na odchudzanie.

Centrum Tańca Promyk dba także o seniorów i dla nich w godzinach po południowych odbywają się zajęcia taneczno-gimnastyczne 60+, Pilates 60+ oraz Fitness 60 + oraz zajęcia taneczn-, fitness oraz zajęcia taneczne.

Zapraszam wszystkie osoby, które chcą aktywnie spędzić najbliższy czas 

– Mówi Zyta Wrzos z CT Promyk

Panuje u nas zasada, że każde zajęcia można wypróbować, dlatego nie wymagamy karnetu na pierwszych zajęciach.

Harmonogram zajęć dostępny na stronie www.promyk.elblag.pl.

Tekst: Agnieszka Pawowicz

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%