› konkursy
09:38 / 05.11.2012

Kino Na Obcasach i "Tylko nie miłość" już jutro

Kino Na Obcasach i

6 listopada w Kinie na Obcasach Panie, które uwielbiają dobre komedie, z pewnością będą zadowolone, bowiem Multikino przygotowało film pt. "Tylko nie miłość" i pyszną degustację z niespodzianką od Kinder Bueno i L'Occitane. Start o godz. 20.00. Podwójną wejściówkę na ten wyjątkowy wieczór otrzymuje Barbara Gąsak.

Krótko o filmie
Można mieć pecha raz lub dwa, ale co zrobić, gdy każdy związek kończy się katastrofą?! Julian nie ma szczęścia w miłości. Odkąd pamięta, przynosi pecha wszystkim swoim dziewczynom. Każda z nich, prędzej czy później, ląduje na ostrym dyżurze. Dlatego, gdy poznaje Joannę wpada na genialny plan, jak przechytrzyć złośliwy los. Takiej kumulacji zabawnych i miłosnych wpadek nie było dotąd w żadnej komedii. Jeśli wierzyć, że miłość to bolesna przypadłość, to w tym filmie zakochanych „ofiar” będzie naprawdę wiele. 
 
Tylko nie miłość! – komedia, w której nieszczęścia chodzą parami!
 
Partnerem październikowego KNO jest Kinder Bueno oraz L’Occitane. Wszystkie Panie biorące udział w pokazie są zaproszone na  słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno…
 
Plan wieczoru podczas najbliższego Kina Na Obcasach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/ 
 
Bilety do nabycia w kasach biletowych oraz online na www.multikino.pl 
Cena biletu 16 zł.
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%