› zapowiedzi
13:21 / 25.07.2013

Kino na obcasach: Już za dwa tygodnie pokaz `Frances Ha` specjalnie dla pań

Kino na obcasach: Już za dwa tygodnie pokaz `Frances Ha` specjalnie dla pań

fot. http://unionstreet.fr/

Za dwa tygodnie 6 sierpnia podczas Kina na obcasach, jego uczestniczki będą mogły zobaczyć „Frances Ha”. Greta Gerwig okrzyknięta „Woodym Allenem" w spódnicy w roli Frances Ha – niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Główna bohaterka, Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

Nowy film Noaha Baumbacha („Greenberg") ogląda się jak zaginioną perełkę francuskiej nowej fali. Czarno-białe zdjęcia, charakterystyczna muzyka, podział na rozdziały i luźna, spontaniczna konstrukcja przywodzą na myśl pamiętne dokonania najważniejszych reżyserów z Francji lat 60. Ale podczas gdy twórca „Mojej nocy u Maud" zgłębiał przede wszystkim matrymonialne perypetie swoich postaci, Baumbacha zdają się nie interesować romantyczne przygody tytułowej Frances. To odświeżające, gdy ktoś udowadnia nam, że nie każdy film musi opowiadać o miłości. (*źródło Filmweb.pl).

Bilety na sierpniowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru kolejnego w tym miesiącu Kina na obcasach można znaleźć na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-frances-ha/

Partnerami lipcowego Kina na obcasach są: Lancia Ypsilon oraz Thalgo.

O projekcie: Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie raz w miesiącu we wtorek o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%