› dzieci i rodzina
22:37 / 13.03.2019

Kino Światowid zaprasza na film Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai... (+ zwiastun)

Kino Światowid zaprasza na film Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai... (+ zwiastun)

Od 15 marca do 28 marca Kino Światowid zaprasza na film familijny „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”. To przebojowy wstęp do popularnej serii filmów o przygodach małych detektywów.

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica?
 
Reżyseria: Josephine Bornebusch
Produkcja: Szwecja 2018
Czas: 95 min.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Adam Krawczuk, Kino Światowid, Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg

Zobacz zwiastun

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%