› bieżące
13:39 / 20.11.2014

KMP w Elblągu ankietuje: Co wiesz o pracy Policji?

KMP w Elblągu ankietuje: Co wiesz o pracy Policji?

Jak często widujemy w swojej dzielnicy policyjne patrole, kto jest naszym dzielnicowym i w końcu, czy czujemy się bezpiecznie – to tylko kilka pytań na jakie odpowiedzą ankietowani mieszkańcy Elbląga. Jutro (21 listopada) o godzinie 10.00 „ankieterzy", którymi są uczniowie elbląskich klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych, rozpoczną przeprowadzanie badań wśród mieszkańców miasta.

Ankieterów będzie można spotkać w różnych częściach miasta, między innymi przy ul. Gwiezdnej, na osiedlu Zawada i Zatorzu. Elblążanie zostaną zapytani, m.in. o to czy wiedzą kto jest ich dzielnicowym, jak często widzą w swojej okolicy policyjne patrole oraz czy czują się bezpieczni. Ankieta liczy 12 pytań i jest anonimowa. Wyniki zostaną zaraz opublikowane po zakończeniu analizy. Osoby, do których ankieterzy zwrócą się o opinię prosimy o pozytywne podejście do badania i poświęcenie kilku minut na odpowiedzi. Państwa opinia o pracy policji pomoże doskonalić jej metody i formy działania.

Osobami upoważnionymi przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu do przeprowadzenia niniejszej ankiety są uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Każdy z uczniów ma odpowiednie upoważnienie, które ważne jest wraz z legitymacją szkolną.

Jakub Sawicki KMP Elbląg

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%