› bieżące
15:34 / 28.01.2019

Kochasz góry? Możesz tam być zawsze wtedy, kiedy tylko zechcesz

Kochasz góry? Możesz tam być zawsze wtedy, kiedy tylko zechcesz

Jesteś wielkim pasjonatem i miłośnikiem górskich wycieczek? Z radością wracasz w te strony zawsze wtedy, kiedy chcesz odpocząć, spędzić miło czas wśród widoków, które tak bardzo kochasz? Bez względu na to, czy jest to środek zimy, czy początek lata. Tereny te o każdej porze roku prezentują się wspaniale. W jaki sposób możesz obniżyć koszty takich wyjazdów? Oto kilka cennych wskazówek!

Jak nie hotel, to agroturystyka?

Jeżeli Twoje środki są ograniczone, nie stać Cię na częste pobyty w hotelach, nie oznacza to wcale, że musisz rezygnować z wyjazdów w góry. Dużo mniej zapłacisz za nocleg w agroturystyce. Warunki w takim miejscu mogą być porównywalne, cena tymczasem niższa o kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych. Przed wyborem takiego miejsca kieruj się opiniami dostępnymi w internecie. Istnieje duża szansa, że trafisz na zaufane gospodarstwo agroturystyczne, do którego będziesz wracać dużo częściej niż raz w roku.

Śledź popularne serwisy

Warto też być na bieżąco z wszelkimi promocjami i wyprzedażami, jakie co jakiś czas proponują popularne serwisy z ofertami noclegów. Sezonowo, podobnie jak w tradycyjnych sklepach znajdujących się w galeriach handlowych, pojawiają się tam tzw. „sale”.

Z tego względu warto zapisać się do wybranych newsletterów, czy śledzić profile firmowe na Facebooku, albo przeglądać dostępne kody rabatowe? A może zdecydujesz się na wzięcie udziału w programie lojalnościowym? Po to, aby zebrane punkty przeznaczyć na wymarzony wyjazd!

Prywatne apartamenty w górach? Może Świeradów-Zdrój?

Jeżeli kochasz góry i dysponujesz większymi środkami finansowymi, możesz rozważyć zakup prywatnego apartamentu. Miejsca, w którym zamieszkasz zawsze wtedy, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę. I to bez dodatkowych kosztów!

Podsumuj swoje roczne wydatki i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić. Co więcej, tego rodzaju inwestycja to znakomita lokata zaoszczędzonych pieniędzy. Taka, która będzie na siebie zarabiać, jeżeli zdecydujesz się na wynajem swojej nieruchomości. Zyskasz dużo więcej, niż gdybyś zdecydował się na złożenie pieniędzy na lokacie. Godne podkreślenia jest, że wartość zakupionego apartamentu w górach będzie rosnąć z roku na rok. Zgodnie z prawami rynku nieruchomości w Polsce.

Pewną wątpliwość może budzić u Ciebie to, czy będziesz w stanie przez cały czas opiekować się wynajmowanym lokalem. Jest to problem zwłaszcza wtedy, jeżeli nie mieszkasz w okolicy swojego apartamentu. Także i tutaj mamy dla Ciebie rozwiązanie. Z pomocą przychodzą profesjonalne firmy, które specjalizują się w tego typu usługach. Możesz z nich korzystać, kiedy staniesz się właścicielem jednego z lokali wchodzących w skład Apartamentów Piano w Świeradowie – Zdroju. Zyskasz wygodę i bezpieczeństwo. Zwłaszcza że firma korzysta z najnowszych rozwiązań rezerwacyjnych i dodatkowo zapewnia kompleksowe wsparcie marketingowe.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%