› bieżące
09:41 / 17.09.2015

Kolejkomat w Starostwie Powiatowym już działa

Kolejkomat w Starostwie Powiatowym już działa

Od wczoraj (16 września) klienci Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Elblągu korzystają z udogodnienia w postaci nowoczesnego systemu kolejkowego zwanego popularnie „kolejkomatem”. Poza tradycyjnym pobraniem biletu z numerem w kolejce, klienci załatwiający sprawy związane z rejestracją pojazdów mogą umawiać się na wizytę za pośrednictwem internetu pod adresem: www.elblag.ajhmedia-oferty.pl

Podstawowe korzyści wynikające z zastosowania systemu to przede wszystkim możliwość łatwego skierowania klienta do odpowiedniego stanowiska, zapewnienie klientom spokojnego, komfortowego środowiska oczekiwania na obsługę, zaś dla pracowników dobrze zorganizowane oraz efektywne środowisko pracy. Dodatkowo system wyświetla różne przydatne informacje np. o ważniejszych wydarzeniach w powiecie, prognozę pogody, bieżące komunikaty.

System został zainstalowany na trzymiesięczny okres próby, jeśli się sprawdzi, pozostanie w Starostwie na dłużej. Na razie opinie zarówno klientów jak i pracowników są bardzo pozytywne.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%