› bieżące
09:23 / 20.03.2020

Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem (20.03) Aktualizacja!!!

Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem (20.03) Aktualizacja!!!

Od wczoraj (19.03) przybyło czterech zakażonych koronawirusem w województwie warmińsko-mazurskim. Informacja dzisiejsza z godz. 8.50. W sumie zanotowano już 16 osób zakażonych. W Polsce jest 367 osób z koronawirusem. Aktualizacja (godz. 11.30): zmarła w szpitalu w Łańcucie szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim.

Codziennie przybywa zakażonych kooronawirusem. Jak nas poinformował dziś (20.03) o godz. 8.50 Krzysztof Guzek, rzecznik wojewody warmińsko-mazurskiego, od wczoraj przybyło czterech zakażonych koronawirusem. 

Są to trzy kobiety i  mężczyzna. Jedna osoba jest w szpitalu w Ostródzie, a kolejne dotrą tam jeszcze dziś 

- zapewnia Krzysztof Guzek.

Teraz w województwie warmińsko-mazurskim jest 16 osób zakażonych koronawirusem (7 kobiet i 9 mężczyzn).

9 osób jest hospitalizowanych w Ostródzie, 3 w Gdańsku (o nich czytaj tutaj i tutaj), a 4 są na razie w kwarantannie domowej (jednak 3 z nich trafią dziś do szpitala w Ostródzie). 

Na oddziale jest kobieta w sile wieku, a przyjęci zostaną również: młoda kobieta, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku.

- ujawnia rzecznik wojewody. 

Aktualny z dziś (20.03) godz. 9.00 komunikat Ministerstwa Zdrowia.

Mamy 12 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i po 1 osobie z woj. wielkopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 367/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
 

Aktualizacja z 11.30 

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim.

 W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 378/6 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%