› bieżące
18:54 / 16.04.2014

Kolejne spotkanie z cyklu Elbląskie Śniadania Biznesowe za nami. Zobacz zdjęcia

Kolejne spotkanie z cyklu Elbląskie Śniadania Biznesowe za nami. Zobacz zdjęcia

fot. Bartłomiej Ryś

To już kolejne spotkanie w Elbląskim Parku Technologicznym z cyklu „Elbląskie Śniadania Biznesowe”. Tym razem bardzo licznie zebrali się elbląscy przedsiębiorcy, aby porozmawiać m.in. o środkach unijnych i ich pozyskiwaniu na lata 2014-2020.

Na spotkaniu, prócz elbląskich przedsiębiorców, pojawił się również wiceprezydent Janusz Hajdukowski oraz wicemarszałek Gustaw Brzezin. Po porządnym śniadaniu w miłej atmosferze tuż przed salą konferencyjną, rozpoczęło się spotkanie. Występowali zarówno wyżej wymienieni, ale i również Prezes Elbląskiej Izby Gospodarczej Krzysztof Ciuła, Dorota Kapeć (Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego) oraz Paweł Lulewicz, dyrektor EPT.

Na spotkaniu przedsiębiorcy mogli się dowiedzieć o tym, w jaki sposób będą rozdzielane środki unijne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego naszego województwa na lata 2014-2020. Wicemarszałek mówił, że będą one przydzielane o wiele bardziej restrykcyjnie, niż miało to miejsce dotychczas. Wcale nie oznacza to, że są one całkowicie niedostępne. Wręcz przeciwnie – trzeba o nie walczyć, bo gwarantują one rozwój dowolnego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości.

Spotkania w ramach Elbląskich Śniadań Biznesowych są organizowane od stycznia i cieszą się niezmiernie dużą popularnością.

5
7
oceń tekst 12 głosów 42%

Zdjęcia ilość zdjęć 22