› bieżące
08:55 / 20.11.2014

Kolejne sukcesy elbląskich zawodników squash ze szkoły SCORE

15.11.2014 odbył się turniej na otwarcie klubu - towarzyszący McWill& Euro Styl Gdańsk Open 2014(PSA) w Gdańsku. Trzeba przyznać, że elblążanie i tym razem pokazali klasę, zajmując kilka czołowych miejsc w różnych kategoriach.

W turnieju wzięło udział 15 juniorów. W kategorii do lat 11 najlepszy okazał się Antoni Zoła, drugie miejsce zajął Dawid Promiński, trzecie Mikołaj Mikulski, natomiast na czwartej pozycji uplasował się Paweł Saunders. Pierwsza czwórka reprezentuje Elbląski klub Squash.

W kategorii do lat 13 pierwsze miejsce zajął Marcin Sikorski z Gdańska, drugie Daniel Saunders, a trzecie Dawid Gajdemski z Elbląga.

Do lat 15 pierwsze trzy miejsca trafiły do Elblążan - Wiktora Mikulskiego, Michała Pożarowskiego oraz Marka Saundersa. Elbląscy juniorzy nie mają sobie równych, to bowiem ich drugi turniej wyjazdowy, ponownie zakończony wielkim sukcesem. W turnieju OPEN z Elbląga najlepiej wypadł Radosław Łuczak, który uplasował się na 6. pozycji na 32 zawodników. Dobrze poszło również Małgorzacie Saunders, która zajęła 5. miejsce w turnieju kobiet.

Nie tylko po tych wynikach widać, że squash w Elblągu rozkwita – oby tak dalej! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.