22:48 / 19.08.2016

Kolejny mecz, kolejny remis

„Ale to już było” chciałoby się zaśpiewać patrząc na drugi mecz szczypiornistek Kramu Startu Elbląg rozgrywanego w ramach Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Elblążanki podzieliły się punktami z piotrkowiankami 27:27 (18:14). Już jutro przed naszymi zawodniczkami dwa kolejne spotkania.

W pierwszej połowie mecz raczej był kontrolowany przez zawodniczki Startu. Trener Andrzej Niewrzawa zdecydował się parokrotnie pograć siedmioma zawodniczkami w polu. Efekt był różny, ale de facto na koniec pierwszej połowy zawodniczki Startu do szatni schodziły z przysłowiową tarczą - 18:14.

Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu Piotrcovii Piotrków Trybunalskich. „Pomagały” też same zawodniczki Startu, które nie mogły trafić do bramki przeciwniczek. Błędy popełniały oba zespoły, oba również potrafiły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Na kilka sekund przed końcem meczu, piotrkowianki doprowadziły do wyrównania. Drugi mecz tego dnia dla szczypiornistek Startu zakończył się remisem 27:27.

Kram Start Elbląg - Piortcovia Piotrków Tryb. 27:27 (18:14)

Kram: Szywerska, Klarkowska - Waga 6, Lisewska 6, Kwiecińska 4, Dankowska 2, Grobelska 2, Gerej 2, Muchocka 2, Andrzejewska 1, Szopińska 1, Balsam 1, Hawryszko, Jędrzejczyk.

Piotrcovia: Opelt, Sarnecka - Kopertkowska 6, Kucharska 6, Despodovska 3, Pesel 3, Ivanović 2, Dronzikowska 2, Klonowska 1, Sobińska 1, Cieślak 1, Jałoszewska 1, Szafnicka 1, Osych, Matyja.