› bieżące
12:31 / 09.04.2014

Kolejny turniej w Zespole Szkół Mechanicznych. Tym razem - League of Legends

Kolejny turniej w Zespole Szkół Mechanicznych. Tym razem - League of Legends

To kolejne wydarzenie dla wszystkich spragnionych rozgrywki graczy. Po raz kolejny Zespół Szkół Mechanicznych organizuje turniej gier komputerowych. Tym razem jednak ZSM ukierunkowuje go na uczniów gimnazjalnych.

Turnieje gier komputerowych w Technikum Mechanicznym powoli stają się tradycją. Tym razem organizatorzy w ramach promocji szkoły dla uczniów gimnazjum organizują mini-turniej w grę League Of Legends. Cała impreza odbędzie już 23 maja.

Zasady są proste. Wystarczy zebrać grupę 5 osób (jeden zespół) a następnie zgłosić się do swojego wychowawcy w gimnazjum. Ten ma za zadanie zgłosić chęć uczestnictwa na adres sekretaria@zsm.elblag.pl lub telefonicznie pod numerem 55 625 64 60.

23 maja zgłoszeni zawodnicy wraz ze swoimi wychowawcami muszą się stawić w auli Zespołu Szkół Mechanicznych. Tam, od godziny 10.00, rozpoczną się rozgrywki w League of Legends na tym samym, wysokim poziomie, co zawsze. 

Przewidziano nagrody dla zwycięzców, jednak na chwilę obecną jest to objęte tajemnicą. Znając jednak pule nagród we wcześniejszych turniejach i tym razem możemy być o to spokojni. Warto wziąć udział w tym turnieju - to świetny przedsmak tego, co oferuje szkoła dla swoich przyszłych wychowanków.

14
1
oceń tekst 15 głosów 93%