› bieżące
14:00 / 22.07.2013

Kolizja z udziałem autobusu PKS Elbląg

Kolizja z udziałem autobusu PKS Elbląg

W niedzielę w godzinach popołudniowych doszło na trasie Krynica Morska-Stegna do kolizji drogowej z udziałem motocyklu i autobusu należącego do przewoźnika PKS Elbląg. W wyniku zdarzenia do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała trafił kierujący motocyklem.

Jak informuje st. sierżant Paulina Grzesiowska z Komendy Policji w Nowym Dworze Gdańskim "mężczyzna prowadzący motocykl, jadący z Krynicy Morskiej w stronę Stegny, nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad swoim pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający autobus PKS Elbląg". W wyniku kolizji jeden pas drogi został całkowicie zamknięty, ruch odbywał się wahadłowo. Z tego powodu powstał długi korek do obu wspomnianych nadmorskich miejscowości.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia oraz policja. Rannego motocyklistę z ogólnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. Jak informuje nas świadek tego wydarzenia "w momencie zabierania go do szpitala miał na sobie kołnierz ortopedyczny i był przytomny."

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%