› policja
11:57 / 05.02.2016

Kolizje i wypadek

Kolizje i wypadek

Pierwszy przymrozek od kilkunastu "ciepłych" dniach sprawił,że w Elblągu i okolicach doszło do kilku kolizji oraz jednego wypadku drogowego. Ten ostatni miał miejsce w okolicach Jeleniej Doliny. Poszkodowany w nim 41-letni mężczyzna trafił ze złamaną nogą do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

 
Do kolizji dochodziło m.in. w Bogaczewie, Starym Polu oraz na elbląskim Węźle Wschód. Łącznie od godziny 6.30 miało miejsce 7 takich zdarzeń. Do najpoważniejszego doszło na ul. Fromborskiej na wysokości Jeleniej Doliny. Tam, kierująca audi a4 40-letnia kobieta wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas ruchu. W konsekwencji uderzyła w drzewo znajdujące się po lewej stronie jezdni. W wyniku wypadku ranny został 41-letni pasażer audi. Mężczyzna ze złamana nogą został przewieziony karetką do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Teraz okoliczności tego wypadku zbadają policjanci.

Do kierujących apelujemy o ostrożność szczególnie rano, gdy na jezdni może znajdować się cienka warstwa zamarzniętej wody. To szczególnie niebezpieczne warunki i należy ograniczać prędkość jazdy.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%