Komercjalizacja CRW „Dolinka” jest „zastanawiająca”?
fot. Mateusz Milanowski / archiwum elblag.net
Profil na Facebooku Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” „polubiło” już ponad 3000 osób. O nowym, elbląskim „aquaparku” mówi się również na Twitterze. Niekoniecznie jednak w pozytywnym aspekcie. Co jednak warte pochwały, administracja obiektu na bieżąco wprowadza nowe udogodnienia i rozmawia z Internautami. Czegoś takiego jeszcze w tym mieście nie widzieliśmy.
Jeden z użytkowników Twittera zaznaczył, że „aquapark w Elblągu” nie oferuje darmowego, publicznego dostępu do sieci wifi. Stwierdził, że jest to „marketingowy błąd”. Dodał, że zastanawia go całokształt komercjalizacji obiektu: brak możliwości płacenia kartą, brak gastronomii, brak sklepu z podstawowym sprzętem sportowym.
Wróćmy do Facebooka. Tam internauci piszą o różnych problemach związanych z korzystaniem z usług „Dolinki”. Chociażby o temperaturze wody w jacuzzi:
Woda w jacuzzi jest z rana za zimna, np w wawie na jednym z jacuzzi jest temperatura wody 36 stopni To już coś. Tak że jak można to prosił bym o taką temperaturę AA i dodam od siebie że w wawie nie ma czasu dodanego dla przebrania tak że nie marudzić.
Również pytają:
Czy będzie uznawana karta studencka/uczniowska beactive?
witam, czy terminale płatnicze już działają? chciałbym kupić karnet i zapłacić kartą.... dzięki
Co jest zaskakujące – kierownictwo odrobiło lekcje z social media i aktywnie prowadzą profil. Odpowiadają na pytania, zażalenia, spostrzeżenia i przemyślenia. Z tegoż profilu możemy się choćby dowiedzieć o tym, że terminale do kart płatniczych powinny działać już lada dzień. Mowa też jest o... męskich przyrodzeniach.
Pytanie:
Dlaczego przebieralnie są łączone nie mozna podzielić ich panowie panie, bo nie fajnym faktem jest to jak 5 latka wchodzi i widzi ok. 40 latka z f..tem na wierzchu i to nie pierwszy juz raz taki przypadek, a może o to chodziło w tych łączonych przebieralniach żeby dzieci doznawały szoku ja zresztą jako matka tez nie mam chęci oglądać f..tów
Odpowiedź:
Szanowna Pani, szczerze mówiąc to są przebieralnie i nie wiemy dlaczego Panowie chodzą z gołymi f....... proszę zwrócić następnym razem uwagę jednemu czy drugiemu Panu.
Znalazło się również miejsce na post zbiorowy, w którym to administracja obiektu odpowiedziała na kilkadziesiąt kwestii związanych z funkcjonowaniem „Dolinki”. Z przyjemniejszych rzeczy – pojawiają się również, od czasu do czasu, konkursy.
I teraz podsumowanie. Nasi stali Czytelnicy już dawno zauważyli, że sprawnie korzystamy z różnych kanałów social media i bacznie przyglądamy się tym, którzy decydują się na krok założenia profilu na Twitterze czy też Facebooku. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że Elbląg pod tym względem, mówiąc kolokwialnie, „leży”. Tym bardziej cieszy fakt (i jest zdecydowanie wart pokazania), że jednostka podległa pod Urząd Miejski radzi sobie z tym całkiem sprawnie. Nie ma przecież lepszych doradców, niż po prostu mieszkańcy. Warto słuchać ich głosu – nawet internetowego.
Życzymy Urzędowi więcej tak trafnych decyzji, jak zatrudnienie osób, które w swoich obowiązkach mają m.in. prowadzenie profili na kanałach społecznościowych.
Powiązane artykuły
Stanowisko grafika zlikwidowane. Kto zajmie się kanałami social media?
12.10.2015 komentarzy 5
Robert Turlej na swoim profilu Twitter 6 października zamieścił wpis informujący o tym, że w Elblągu zlikwidowano stanowisko grafika. Jednocześnie zaniepokoił...
Miasto Elbląg ostro rusza z promocją w social media
25.04.2016 komentarzy 1
W październiku ubiegłego roku oceniliśmy profile społecznościowe prowadzone przez miasto Elbląg na 2- (w skali szkolnej). Naszą recenzję będziemy jednak musieli...