› inwestycje miejskie
14:07 / 01.10.2015

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Lotniczej? Jest przetarg

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Lotniczej? Jest przetarg

fot. elblag.net

Miasto ogłosiło kolejny przetarg na budowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Lotniczej. Jest to zamówienie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok. Miasto zaplanowało wydać na ten cel 280 tys. zł.

Kompleks sportowo-rekreacyjny to m.in. budowa plenerowej siłowni z bezpieczną nawierzchnią, boiska poliuretanowego do piłki koszykowej (tzw. streetball), terenu do ćwiczeń street workout'u, placu zabaw z urządzeniami dla dzieci niepełnosprawnych oraz małej architektury: ławek, koszy na śmieci i słupków. Dodatkowo cały teren ma być ogrodzony, oświetlony i monitorowany.

Na taki projekt zdecydowali się mieszkańcy Zatorza, którzy od dłuższego czasu proszą Ratusz o miejsce dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Pieniądze pochodzą z Budżetu Obywatelskiego – miasto zaplanowało wydać na ten cel 280 tys. zł.

Problem w tym, że Urząd Miejski nie może znaleźć jego wykonawcy. W lipcu br. zgłosiły się trzy firmy, ale ich oferty były zbyt drogie. Stąd kolejne ogłoszenie przetargu.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym upływa 15 października 2015 roku o godzinie 9:30. Czy tym razem uda się wyłonić wykonawcę? Taka informacja ucieszyłaby nie tylko mieszkańców Zatorza, ale i również uczniów gimnazjum nr 7.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

Miasto wybuduje sportowy kompleks przy Lotniczej

26.06.2015 komentarzy 2

W związku z Budżetem Obywatelskim, na terenach przy ul. Lotniczej powstanie Kompleks Sportowo - Rekreacyjny. Mieszkańcy zdecydowali się poprzeć tę inicjatywę...

„To hala nie tylko dla gimnazjum, ale dla całego Zatorza”

29.09.2015 komentarzy 1

Kilkanaście dni temu odwiedziliśmy Gimnazjum nr 7 przy ul. Lotniczej. Realizowaliśmy wtedy materiał o bardzo ciekawej inicjatywie, jaką jest nagranie własnej...