› zapowiedzi
11:40 / 24.05.2016

Komunikat ZKM - objazdy na liniach 16, 30 i 31

Komunikat ZKM - objazdy na liniach 16, 30 i 31

ZKM w Elblągu informuje, że od 1 czerwca (środa) 2016, w związku z zaplanowanym rozpoczęciem prac nad przebudową skrzyżowania ul. Konopnickiej z ul. Niepodległości i zmienioną organizacją ruchu na tym skrzyżowaniu, wprowadzone zostaną tymczasowe objazdy na liniach nr 16, 30 i 31.

Objazd na linii nr 16:

kierunek Gronowo Górne – od skrzyżowania ulic Konopnickiej - Niepodległościprzez ul. Konopnickiej, al. Piłsudskiego do ul. Dąbka, dalej po stałej trasie;

kierunek Ogólna – od skrzyżowania ulic Dąbka - Piłsudskiegoprzez al. Piłsudskiego, ul. Konopnickiej do ul. Niepodległości, dalej po stałej trasie.

Objazd na linii nr 30:

Na powrocie do pętli Odrodzenia – od skrzyżowania ulic Ogólna - Legionów, przez ul. Legionów, ul. Niepodległości, ul. Konopnickiej, do al. Piłsudskiego, dalej po stałej trasie.

Objazd na linii nr 31:

Na powrocie do pętli Dębica - od skrzyżowania ulic Ogólna – Konopnickiejul. Ogólną, następnie ul. Dąbka do skrzyżowania z al. Piłsudskiego, dalej po stałej trasie.

W związku z zaplanowanymi objazdami, a także planowaną zmianą w organizacji ruchu drogowego w pobliżu skrzyżowania ulic Konopnickiej – Niepodległości (ruch wahadłowy), na liniach nr 7, 16, 18, 30 i 31 mogą wystąpić kilkuminutowe opóźnienia w realizacji rozkładu jazdy.

Powyższe zmiany będą obowiązywały do 26 czerwca (niedziela) br.

Od 27 czerwca (poniedziałek) br. w związku z zaplanowanym całkowitym zamknięciem dla ruchu przebudowywanego skrzyżowania, planowane jest wprowadzenie kolejnych, tymczasowych objazdów także na liniach nr 7 i 16.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%