› bieżące
16:38 / 14.08.2019

Koncert Gosi Andrzejewicz w „Małej Italii” na Starym Mieście w Elblągu (aktualizacja)

Koncert Gosi Andrzejewicz w „Małej Italii” na Starym Mieście w Elblągu (aktualizacja)

fot. Marcin Mongiałło

Gosia Andrzejewicz to wokalistka, która 15 lat temu zadebiutowała na polskim rynku muzycznym i od tego czasu zdobyła rzeszę fanów, którzy cenią artystkę m.in. za bardzo dobre, życiowe teksty piosenek, które wykonuje. Już w czwartek 15 sierpnia przy Restauracji Amore Mio, kawiarni Molto Bene, stoisku z lodami marki Magda Gessler oraz Amore Mio Pizza & Grill, tuż przy Bramie Targowej na Starym Mieście w Elblągu będziecie mieli okazję posłuchać jej starych i nowych utworów. Koncert Gosi Andrzejewicz rozpocznie się około godz. 20.00, ale warto być na miejscu dużo wcześniej, gdyż o godz. 18:30 rozpocznie się występ Darii Dombrowskiej, znanej pod pseudonimem artystycznym DeDe Negra. 

Występ Gosi Andrzejewicz w Elblągu znalazł się w grafiku trasy koncertowej wokalistki. Koncert nie jest biletowany, ale... warto chyba rezerwować stolik w Amore Mio lub Molto Bene.

Dzień wcześniej, 14 sierpnia, wystąpi włoska gwiazda Luigi Pagano (początek koncertu: ok. godz. 18.30), a 16 sierpnia w sercu elbląskiej starówki będziecie mieli okazję posłuchać wokalistek z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu: Swietłany Boguskiej, Klary Kwiecień i Michaliny Józefowicz (początek koncertu: godz. 18.30).

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

DeDe Negra i Gosia Andrzejewicz ożywiły elbląską starówkę (+ zdjęcia)

16.08.2019

Nie po raz pierwszy i z pewnością nie po raz ostatni w tzw. Małej Italii na elbląskiej starówce wystąpiły gwiazdy, które ściągnęły tłumy...