› zapowiedzi
12:34 / 06.05.2013

Koncerty kwartetu smyczkowego Elbląskiej Orkiestry Kameralnej z cyklu Powitaj wiosnę

Koncerty kwartetu smyczkowego Elbląskiej Orkiestry Kameralnej z cyklu Powitaj wiosnę

Już w czwartek i piątek kwartet smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej zagra kolejne trzy koncerty z cyklu „Powitaj muzykę!” skierowane do najmłodszych melomanów: przedszkolaków i uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

W związku z ogromnym zainteresowaniem pierwszymi koncertami z tego cyklu Orkiestra postanowiła zorganizować dodatkowe edukacje muzyczne. Koncert pn. „Powitaj wiosnę razem z kwartetem smyczkowym” (pierwsza edycja odbyła się 21 i 22 marca) to niezapomniane spotkanie z muzyką na żywo. Cykl „Powitaj muzykę!” ma za zadanie promować muzykę kameralną wśród najmłodszych. W programie koncertu dzieła największych kompozytorów (W. A. Mozarta, F. J. Haydna), a także liczne zabawy i niespodzianki.

Koncerty odbywają się w siedzibie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej – Ratuszu Staromiejskim.

9 maja 2013 r. godz. 10:00 i 12:00

10 maja 2013 r. godz. 10:00

Następne koncerty edukacyjne pn. „Bajkowe opowieści” odbędą się: 1, 12 i 14 czerwca. W programie znajdą się utwory z najpopularniejszych bajek (m.in.: Pocahontas, Król Lew, Bolek i Lolek, Reksio) i baletów (m.in. Dziadek do Orzechów). Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna biuro@eok.elblag.eu

Koncerty edukacyjne zorganizowane są przez Kwartet smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej - Agitato. Zrealizowano przy pomocy finansowej Gminy Miasta Elbląg.

Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej Siemens Sp. z o.o.

Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej Grupa Energa

Sponsorzy Wspierający: Meble Wójcik, Grupa Żywiec Browar w Elblągu, Giełda Elbląska S.A., Toyota Knedler Sp. z o.o., EPEC Sp. z o.o.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%