› zapowiedzi
11:32 / 10.02.2016

Konferencjia Marka Gungora w PWSZ w Elblągu

Konferencjia Marka Gungora w PWSZ w Elblągu
Miło nam poinformować, że 13 lutego 2016 r. (sobota) w godzinach 11.00-14.00 w Instytucie Pedagogiczno-Językowym przy ul. Czerniakowskiej 22 w Elblągu odbędzie się projekcja konferencji Marka Gungora "Przez śmiech do lepszego małżeństwa", której autor z dużą dozą humoru traktuje ważne kwestie takie jak komunikacja w małżeństwie, różnice w sposobie okazywania uczuć itp.
 
Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.
 
Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.   
 
 
Spotkanie jest wspólną inicjatywą PWSZ w Elblągu oraz Fundacji Kierunek Rodzina, wpisuje się w ideę współpracy pomiędzy uczelnią a środowiskiem lokalnym, służąc promocji wartości istotnych dla wzmacniania relacji społecznych.
 
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%