› imprezy
11:04 / 15.11.2012

Koniec świata w Elblągu! W Hali CSB! Już 17 listopada!

Koniec świata w Elblągu! W Hali CSB! Już 17 listopada!

Czy wiesz, na kiedy zaplanowano koniec świata? My wiemy! Na 17 listopada 2012! To właśnie tego dnia, o godz. 19 w elbląskim Centrum Sportowo Biznesowym zagości kabareton w składzie: Paranienormalni, Łowcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, Nowaki i Słoiczek po Cukrze z programem o nazwie „Koniec Świata 2012".

Jak zapewniają organizatorzy oraz sami wykonawcy, jest to zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko kabaretowe gwarantujące ponad 3,5 godziny wyśmienitej zabawy z najlepszymi kabaretami w Polsce. Na scenie zobaczysz absolutną czołówkę polskich grup kabaretowych, które przypomną najpopularniejsze skecze i zaskoczą widzów całkowicie nowymi. Producentem kabaretonu jest Impresariat Kabaretowy Eskander, a prowadzić go będą członkowie grupy Paranienormalni.

Kto wystąpi?

Paranienormalni
Kabaret powstał w 2004 roku. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność, a uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki będącej parodią współczesnych nastolatek. Powiedzenia tej blondynki odgrywanej przez – najczęściej nieogolonego – faceta robią furorę w Internecie i na stałe weszły do słownictwa młodych Polaków.

Łowcy.B
Są trochę dziwni, a trochę normalni, sami bawią się tym, co robią na scenie, doprowadzając publiczność do ekstazy śmiechowej. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, dlatego zjednują sobie każdego widza. Mają bardzo szerokie zainteresowania, co przekłada się bezpośrednio na kabaret – w spektaklach wykorzystują swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, używają akrobacji oraz elementów pantomimy.

Kabaret Skeczów Męczących
Grupa powstała w Kielcach w roku 2003. Do tej pory formacja stworzyła pięć autorskich programów, z których każdy był bardzo dobrze przyjmowany i wielokrotnie nagradzany. Członkowie Kabaretu Skeczów Męczących na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią też od improwizacji i zabawy z widzem.

Nowaki
Młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Kabaret założyli w 2007 roku i od razu zabrali się do ciężkiej pracy. Upór, talent oraz wytrwałość szybko przyniosły rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję oraz oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej.

Słoiczek po Cukrze
Od lipca 2008 roku tworzą go Małgorzata Szapował i Magdalena Mleczak. Nie jest to ich pierwsze zetknięcie sceniczne bo wcześniej – przez kilka dobrych lat – współtworzyły kabaret Szum, zdobywając nagrody na wszystkich festiwalach w kraju.

Bilety na Kabareton kosztują 60 i 80 zł co przy takiej ilości kabaretów jest ceną przystepną i pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy jeżeli mimo wszystko mielibyśmy przeżyć do przyszłego roku :)

Kupujemy poprzez sieć TICKETPRO w salonach EMPIK, MEDIA MARKT, MEDIA EKSPERT oraz w Elblągu:
- sekretariat CSB ul. Grunwaldzka 135
- księgarnia QUO VADIS ul. 1 Maja
- recepcja Hotelu ARBITER

Info i zamówienia zbiorowe : 0-516 180 726, 0-500 011 345

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%