› polityka
15:04 / 27.04.2020

Koniec z kablami. Dlaczego warto kupić odkurzacz Dyson?

Koniec z kablami. Dlaczego warto kupić odkurzacz Dyson?

Masz dość ciągnięcia za sobą ciężkiego odkurzacza podczas sprzątania mieszkania? Szukasz bardziej poręcznego i mobilnego sprzętu? Bezprzewodowy odkurzacz Dyson to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Koniec z nadmiernym wysiłkiem i problemami z przechowywaniem. Zdecyduj się na jego zakup i przekonaj, że odkurzanie wcale nie musi być uciążliwe.

Pionowy odkurzacz Dyson – niewielka waga i duża mobilność

Odkurzacze Dyson są lekkie, co odróżnia je od tradycyjnych urządzeń workowych. Ich waga oscyluje w granicach od 2 do 3 kg. Nie wymagają podłączenia do źródła zasilania, więc odznaczają się dużą mobilnością. Jeśli ciągnący się po podłodze i wijący między nogami kabel to dla Ciebie największe utrapienie podczas porządków, odkurzacz Dyson powinien Cię zainteresować. W poszukiwaniu konkretnego modelu odwiedź stronę: https://www.neonet.pl/do-domu/odkurzacze.html?producent=dyson.

Łatwo się go przenosi, dzięki czemu bezproblemowo wyczyścisz wszelkie trudno dostępne zakamarki. Model pionowy zajmuje przy tym niewiele miejsca, dlatego do przechowywania nie potrzebujesz przestronnego schowka – wystarczy standardowa szafa. Postaw w niej stację dokującą, aby szybko naładować urządzenie.

Ile wynosi maksymalny czas pracy urządzenia?

Sygnowany marką Dyson odkurzacz jest bezprzewodowy, przez co jego wydajność zależy od pojemności akumulatora. Z pewnością zastanawiasz się, jak długo może pracować na jednym naładowaniu. Wszystko zależy od wybranego przez Ciebie trybu oraz konkretnego modelu. Maksymalny czas pracy na standardowych obrotach to 40-60 minut. Nie musisz zatem obawiać się, że bateria ulegnie wyczerpaniu, zanim odkurzysz całe mieszkanie. Funkcja turbo, zarezerwowana dla najbardziej uporczywych zabrudzeń, skraca czas działania do około 10 minut.

Szybka transformacja w odkurzacz ręczny

Wystarczy jeden sprawny ruch, aby zamienić pionowy odkurzacz Dyson w funkcjonalny odkurzacz ręczny. Transformacja okazuje się niezwykle przydatna zwłaszcza podczas sprzątania wyjątkowo niedostępnego obszaru lub poza domem. Bez problemu odkurzysz nim tapicerkę samochodu czy też górną część wysokiej szafy. Po ukończeniu punktowego sprzątania podłącz lekką rurę z powrotem i wróć do standardowego trybu pracy.

Funkcja mycia, elektroszczotka, czyli wymienne końcówki odkurzacza Dyson

Odkurzacze Dyson to urządzenia wielofunkcyjne. Oferują szerokie spektrum zastosowań, gdyż każdy zestaw obejmuje wiele wymiennych końcówek. Elektroszczotka do twardych podłóg i dywanów, mała szczotka do usuwania sierści zwierząt, miękka do kurzu oraz ssawka szczelinowa to tylko przykładowe akcesoria dołączone do kompletu. Dzięki nim mycie, odkurzanie i mopowanie gwarantują satysfakcjonujące efekty.

Poziom hałasu generowanego przez odkurzacze marki Dyson sięga około 70 dB. Komunikacja z domownikami w trakcie odkurzania jest zatem jak najbardziej możliwa. Jeśli dokuczają Ci alergie, na pewno docenisz fakt, że wiele modeli jest wyposażonych w nowoczesny filtr HEPA. Z powodzeniem zatrzymuje on cząsteczki alergenów o wielkości 0,3 mikrona. Higieniczny sposób opróżniania pojemnika na kurz to zaleta, dzięki której łatwiej utrzymać porządek. Umieść urządzenie nad koszem, aby po jednym kliknięciu zawartość zbiornika trafiła w całości do kubła na śmieci. Przekonaj się samodzielnie, że obsługiwanie bezprzewodowego odkurzacza to nie tylko przyjemność, ale także czyste mieszkanie.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%