› konkursy
13:12 / 16.10.2017

Konkurs "Dzielnicowy roku". Oddaj głos w ankiecie!

Konkurs

Dobry dzielnicowy powinien cieszyć się zaufaniem lokalnej społeczności, potrafić słuchać i rozmawiać oraz rozwiązywać trudne problemy. Obecnie w powiecie elbląskim służbę pełni 42 funkcjonariuszy dzielnicowych, z czego 20 pracuje na terenie Elbląga. Komendant miejski policji organizuje plebiscyt "Dzielnicowy roku". Stanowi on okazję, aby docenić pracę oraz zaangażowanie dzielnicowych.

Głosowanie na dzielnicowych rozpoczęło się wczoraj, 15 października i potrwa do 15 listopada (włącznie) 2017 roku. Plebiscyt ma za zadanie wyłonienie najbardziej popularnego dzielnicowego zarówno na obszarze miasta Elbląga, jak również na terenie gminy Elbląg i powiatu elbląskiego, obejmującym teren działania Komisariatu Policji w Pasłęku, Młynar, Rewiru III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim oraz Rewiru IV Dzielnicowych w Tolkmicku.

Sylwetki poszczególnych dzielnicowych, łącznie ze zdjęciami i rewirami, znajdziecie państwo tutaj:

REWIR I DZIELNICOWYCH KMP W ELBLAGU

REWIR II DZIELNICOWYCH KMP W ELBLAGU

REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM

REWIR IV DZIELNICOWYCH W TOLKMICKU

DZIELNICOWI W PASŁĘKU

DZIELNICOWI W MŁYNARACH

Poniżej znajdziecie Państwo ankietę Elblag.net oraz regulamin plebiscytu organizowanego przez komendanta miejskiego Policji w Elblągu.

Regulamin

Plebiscyt „Dzielnicowy Roku”

 1. Organizatorem plebiscytu jest Komendant Miejski Policji w Elblągu.

 2. Współorganizatorem plebiscytu są wydawcy elbląskich portali internetowych.

 3. Informacje dotyczące rozpoczęcia i zakończenie plebiscytu z wyłonieniem laureatów zostaną podane do publicznej wiadomości poprzez lokalne media elbląskie.

 4. Termin plebiscytu : 15 październik – 15 listopad (włącznie) 2017 roku.

 5. Konkurs ma charakter otwarty.

 6. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród nastąpi w terminie ustalonym przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

 7. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najbardziej popularnego dzielnicowego:

 • działającego na obszarze m. Elbląg

 • działającego na terenie gminy Elbląg, powiatu elbląskiego, obejmującym teren działania Komisariatu Policji w Pasłęku, Młynar, Rewiru III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim oraz Rewiru IV Dzielnicowych w Tolkmicku.

 1. Zasady głosowania: Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pośrednictwem sms-ów. Od dnia 15 października 2017r. do 15 listopada 2017r. do godziny 0.00 (włącznie). Każdy dzielnicowy (kandydat) otrzyma swój numer porządkowy (np. dz.01).

 2. Koszt płatnego sms-a oraz numer telefonu ustalają współorganizatorzy, w porozumieniu z operatorem sieci telefonii komórkowej.

 3. Pieniądze uzyskane z sms-ów współorganizatorzy i w porozumieniu z operatorem sieci telefonii komórkowej wykorzystają na własne cele.

 4. Ustala się, że każdy oddany głos wysłany sms-em przyjmuje wartość 1 pkt. Zwycięzcami zostaną dzielnicowi, którzy otrzymają największą ilość punktów.

 5. Ustala się, że współorganizatorzy (media lokalne) będą prezentować sylwetki dzielnicowych wyłącznie w materiałach, które nie mają możliwości zamieszczania komentarzy (postów).

 6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sms-y, które nie dotrą do organizatora  z przyczyn nie leżących po jego stronie.

 7. Spory odnoszące się i wynikające z plebiscytu będą rozwiązywane przez organizatora.

 8. Wszelkie decyzje organizatora będą wiążące i ostateczne.

 9. Z sylwetkami kandydatów, na których można głosować, można zapoznać się na stronach elbląskich portali.

 10. Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwa komisja powołana przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu w składzie: podinsp. Piotr Cioła,  podinsp. Mirosław Suchodolski, asp. szt. Jarosław Graman, Jakub Sawicki.

 11. Patronat nad plebiscytem objął Prezydent Miasta Elbląg oraz Starosta Elbląski.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%