› bieżące
10:44 / 18.04.2013

Konkurs KARAOKE w Instytucie Pedagogiczno-Językowym w PWSZ

Konkurs KARAOKE w Instytucie Pedagogiczno-Językowym w PWSZ

Dnia 24.04.2013 w godzinach 13.00 - 15.30 w Instytucie Pedagogiczno-Językowym w gmachu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Czerniakowskiej 22 odbędzie się impreza wokalna "Let`s Get Loud!", organizowana przez studentów Filologii Angielskiej w ramach propagowania kultury anglosaskiej.

Pomysł imprezy zrodził się podczas ubiegłorocznego X Bałtyckiego Festiwalu Nauki, gdzie popisy wokalne typu KARAOKE i wspólne wykonywanie popularnych przebojów w języku angielskim cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży z elbląskich szkół.

Organizatorami konkursu są studenci Filologii Angielskiej, którzy sami chętnie śpiewają. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Elbląga i okolic. Wszyscy uczestnicy będą mogli podzielić się swoją pasją oraz zaprezentować swoje umiejętności w murach Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu. Drzwi są otwarte także dla publiczności, którą serdecznie zapraszamy. Studenci z pewnością nie pozwolą nikomu się nudzić, zapewniając wszystkim świetną zabawę.
 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%