› bieżące
14:40 / 02.08.2013

Konkurs: Kino na obcasach. Zobacz kto wygrał

Konkurs:  Kino na obcasach. Zobacz kto wygrał

6 sierpnia podczas Kina na obcasach, jego uczestniczki będą mogły zobaczyć „Frances Ha”. Greta Gerwig okrzyknięta „Woodym Allenem" w spódnicy w roli Frances Ha – niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Główna bohaterka, Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

Dla naszych czytelników Multikino przygotowało  2 podwójne zaproszenie na KNO (06.08). Żeby wygrać należy wysłać zgłoszenie na adres: konkursy@elblag.net, w tytule wpisując "Multikino Kino na Obcasach". Czas zgłaszenia: 2 sierpnia 10:00. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Wygrały: Iwona Dąbrowska i Milena Sinacka


Nowy film Noaha Baumbacha („Greenberg") ogląda się jak zaginioną perełkę francuskiej nowej fali. Czarno-białe zdjęcia, charakterystyczna muzyka, podział na rozdziały i luźna, spontaniczna konstrukcja przywodzą na myśl pamiętne dokonania najważniejszych reżyserów z Francji lat 60. Ale podczas gdy twórca „Mojej nocy u Maud" zgłębiał przede wszystkim matrymonialne perypetie swoich postaci, Baumbacha zdają się nie interesować romantyczne przygody tytułowej Frances. To odświeżające, gdy ktoś udowadnia nam, że nie każdy film musi opowiadać o miłości. (*źródło Filmweb.pl).

Bilety na sierpniowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%