› konkursy
10:52 / 20.11.2012

Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

Konkurs mikołajkowy E-Laura: Wygraj kosmetyki dla siebie i Twojego domu

Przygotuj siebie i swój dom na nadchodzące święta i weź udział w naszym konkursie, w którym możesz wygrać najlepsze kosmetyki dla ciała i środki czystości dla Twojego domu. Sponsorem nagród jest drogeria E- Laura, drogeria oferująca kosmetyki, chemię gospodarczą z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej. 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. W której placówce drogerii E - Laura, można dokonywać zakupów za pomocą karty płatniczej? Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkursy@elblag.net, w temacie wiadomości umieszczając hasło: E - Laura dom i kobieta, zaś w treści wpisując dane osobowe (imię i nazwisko, nr telefonu). Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia br. Wyniki konkursu ogłosimy tego samego dnia.
 
Ponadto, jeśli "polubisz" fanpage E-Laura na Facebooku, wydrukujesz swoje zgłoszenie konkursowe i udasz się z nim do drogerii E-Laura, otrzymasz 10% rabat na wszystkie artykuły.
 
Jeśli więc marzysz o tym, by Twój dom lśnił czystością, a Ty chcesz oczarować swoich bliskich, nie zwlekaj. Może to właśnie do Ciebie przyjdzie św. Mikołaj? 
40
0
oceń tekst 40 głosów 100%