› konkursy
10:40 / 02.10.2012

Konkurs "Moje lato w Elblągu" bez zwycięzcy

Konkurs

Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki elblag.net. Z przykrością informujemy, iż organizowany przez nas konkurs "Moje lato w Elblągu" pozostaje nierozstrzygnięty. Do 1 października wpłynęło kilkanaście fotografii, które nie spełniają wymogów konkursowych. Na większości z nich co prawda widać Elbląg, ale nie widać Was. Tym samym zawieszamy rywalizację konkursową, zaś nagroda będzie musiała jeszcze chwilę poczekać na godnego zwycięzcę. O nowej edycji konkursu powiadomimy wkrótce.

Przypomnijmy: Letni konkurs fotograficzny "Moje lato w Elblągu" został ogłoszony z początkiem wakacji i polegał na wykonaniu zdjęcia związanego tematycznie zarówno z Elblągiem, jak i kobietą. Nadesłane fotki spełniające wymogi konkursowe miały wziąć udział w publicznym głosowaniu na łamach kobieta.elblag.net. Niestety poziom nadesłanych prac nie pozwolił na ich publikację.
 
Mamy nadzieję, że kolejna edycja fotograficznego konkursu będzie bardziej owocna, a wśród nadesłanych zdjęć znajdzie się osoba, która zgarnie aparat fotograficzny Samsung MV800.
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%