› zapowiedzi
10:30 / 07.09.2016

[KONKURS] NAJWIĘKSZE I NAJLEPSZE SHOW CYRKOWE W POLSCE !!!

[KONKURS] NAJWIĘKSZE I NAJLEPSZE SHOW CYRKOWE W POLSCE !!!

Z atrakcyjnym nowym programem sezonu 2016 przybywa do Elbląga Narodowy Włoski Cyrk Medrano. Organizatorem występów w Polsce jest Agencja Artystyczna TRAMP. Cyrk prezentuje najlepsze numery światowej sztuki cyrkowej.

Cyrk Medrano prowadzony jest przez rodzinę Casartelli - jedną z najbardziej znanych w Europie dynastji cyrkowych, zdobywców 2 Złotych Clownów na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Jest to najbardziej prestiżowy festiwal w świecie cyrku, gdzie nagradzani są tylko najlepsi artyści, a patronat nad nim zawsze obejmuje Książe Monaco - najpierw Książe Rainer III, a po jego śmierci Książe Albert i Księżniczka Stefania. Cyrk Medrano jako jeden z nielicznych dostąpił również zaszczytu występu oraz osobistego spotkania na audencji z naszym papieżem Janem Pawłem II , który niezwykle cenił sobie artystów cyrkowych zapraszając ich co rok na spotkania. Cyrk Medrano jest jednym z największych cyrków w Europie - olbrzymi namiot, piękny wystrój,wygodny amfiteatr, 100 zwierząt, 40 artystów, 100 osób obsługi technicznej, 60 pojazdów transportujących wyposażenie cyrku oraz naczepy campingowe. Program jest na najwyższym poziomie światowym - przepiękne stroje, wspaniała muzyka i choreografia, estetyka, miła obsługa widowiska - to wszystko sprawia, iż doznania artystyczne widza na długo pozostaną w jego pamięci. Dotychczas cyrk odwiedził już wiele krajów, m.in. Francję, Słowenię, Cypr, Turcję, Węgry, Rumunię, Austrię, Czechy i Słowację.   

W programie zobaczymy brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci , pokazy papug, słoni indyjskich i afrykańskich, żyrafy, watusi, konie, wielbłądy, lamy, kangury, strusie oraz akrobacie pod kopułą cyrku, ekwilibrystów, żonglerów,  akrobatów i zabawnych komików. Po raz pierwszy w Polsce widzowie mogą zobaczyć rewelacyjny numer z kuszami.  Wielkim aplauzem widowni cieszy się rewia z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z przepiękną muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł. Wystąpią również tegoroczni uczestnicy polskiej edycji programu Mam Talent – Loren i Stiv Bello w pokazach z kuszami , oraz 60–krotny rekordzista Księgi Guinessa w żonglerce – Willy Colombaioni. Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od miejsca na widowni i wynoszą: dorośli od 50zł do 80 zł. , dzieci od 25zł. do 40 zł.

Cyrk Medrano łączy elementy tradycji i nowoczesności. Tradycja to typowe numery cyrkowe, liczna gromadka zwierząt i chociażby wysypana trocinami arena - starsi zapewne pamiętają tak charakterystyczny zapach trocin w cyrku . Nowoczesność to przede wszystkim wspaniałe oświetlenie ledowe, piękna muzyka cyrkowa i kostiumy. Więcej informacji o Cyrku Medrano na polskim profilu www.facebook.com/Cyrk.Medrano  oraz na stronie Cyrku Medrano http://www.medrano.it/

Terminy występów :

ELBLĄG Ul. Warszawska

10.09. GODZ. 16:00,  11.09. GODZ. 14:00 i 17:00 , 12.09. GODZ. 18:00

UWAGA KONKURS !

Mamy dla Was 5 pojedyńczych zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy napisać maila na konkursy@elblag.net a w nim podać swoję Imię i Nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 9 września do godz 15.00 !!!

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 8