› zapowiedzi
11:11 / 04.05.2016

[KONKURS] Sarsa koncert Sąsiedzi 21.05.2016 godz. 20:30

[KONKURS] Sarsa koncert Sąsiedzi 21.05.2016 godz. 20:30

Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, grająca na instrumentach klawiszowych i ukulele. Laureatka licznych konkursów na twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic, to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. 

Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną. Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie. Młoda wokalistka została doceniona i zwróciła uwagę dziennikarzy radiowej Trójki i Czwórki. 
Jej twórczość alternatywna cieszyła się również popularnością w radiach lokalnych. Sarsa od najmłodszych lat pisze własną muzykę. Jej autorskie kompozycje zostały docenione na licznych konkursach i festiwalach muzycznych. 

Do najbardziej dla siebie znaczących Sarsa zalicza: 
2011 Konkurs Niemen NonStop, gdzie otrzymała I nagrodę w kategorii: „Twórczość Własna” za utwór „Come closer”, oraz została dodatkowo wyróżniona za interpretację kompozycji Czesława Niemena.
2013 roku z zespołem FLUKTUA nagrała EP’kę „SICK&FAST”.
2012 roku Sarsa dołączyła do projektu TakLoopNie. Współpraca zakończyła się wydaniem płyty pt. „Człowiek w Zielonym Korytarzu”, gdzie można usłyszeć Sarsę między innymi w duecie z Igorem Herbutem znanym z zespołu LemOn. W projekcie pojawia się również Dawid Podsiadło. Dodatkowo, w tym samym czasie Sarsa stworzyła squad SarsaParilla, z którym grała koncerty w stylu emo. Dance pop’u. 
2013 roku Sarsa nagrała emocjonalny utwór pt. „Chill” , który stał się zwiastunem jej solowych działań i prac przy debiutanckiej płycie.
2014 roku Sarsa zaśpiewała gościnnie sensualny duet z Krzysztofem Kiljańskim. Utwór „Ktoś między nami” znajduje się na płycie Krzysztofa Kiljańskiego i stał się pierwszym singlem promującym płytę artysty.

 

BILETY W CENIE:
35zł PRZEDSPRZEDAŻ
45zł W DNIU KONCERTU

Bilety dostępne na www.biletomat.pl oraz w Pubie Sąsiedzi przy ul. 1 Maja 48

Konkurs!

Dla Naszych czytelników mamy 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy wysłać maila na konkursy@elblag.net a w nim wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. 

Na zgłoszenia czekamy do 18 maja 2016 roku do godz. 15:00. Powodzenia!

 

 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%