› bieżące
18:00 / 26.08.2014

Konkurs! Wygraj bilet na film: Magia w blasku księżyca

Konkurs! Wygraj bilet na film: Magia w blasku księżyca

fot. nadesłane

Na ekrany Kina Światowid wchodzi nowy film Woddy'ego Allena! Jeden z najwybitniejszych reżyserów w historii kina zabiera widzów w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, do pełnej uroku Francji z początku ubiegłego stulecia. „Magię blasku księżyca" będzie można oglądać od 22 sierpnia do 4 września. Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs.

Chińczyk Wei Ling Soo jest najznamienitszym iluzjonistą swoich czasów, ale mało kto wie, że za jego sceniczną maską kryje się arogancki Anglik - Stanley Crawford (Firth), żywiący wyjątkową awersję do wszelkiej maści spirytystów. Za namową przyjaciela Stanley wyrusza z misją do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny Catledge.

Na miejscu, udając zamożnego biznesmena, ma zdemaskować oszustwa pięknej kobiety- edium - Sophie Baker (Emma Stone), rzekomo potrafiącej czytać w myślach i rozmawiać z duchami. Zadanie Stanleya skomplikuje się, gdy on sam wpadnie w sidła zniewalającego uroku Sophie, a próbka niezwykłych zdolności medium na dobre zachwieje wszystkim, w co dotychczas wierzył...

Cena biletu: 14 złotych (normalny), 12 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/.

Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest bilet na film „Magia w blasku księżyca”. Wystarczy w e-mailu do nas "Kto odgrywa rolę Caroline w tym filmie?”. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkursy@elblag.net, w e-mailu podając odpowiedź oraz swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule e-mail prosimy wpisać KONKURS Magia. Na zgłoszenia czekamy do 27.08.2014 do godziny 20:00. O wygranej poinformujemy e-mailem.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%