› bieżące
10:19 / 22.09.2014

Konkurs! Wygraj bilet na film: Na zawsze Twoja

Konkurs! Wygraj bilet na film: Na zawsze Twoja

fot. nadesłane

Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia... Dramat „Na zawsze Twoja" od 12 września można oglądać w Kinie Światowid. Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs!

„Na zawsze Twoja" to wzruszająca opowieść o miłości, autorstwa wybitnego francuskiego reżysera Patrice'a Leconte oraz producentów filmów „Coco Chanel", „Mr. Nobody" i „8 kobiet". W rolach głównych występują:  Rebecca Hall, pamiętna gwiazda „Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena,  Alan Rickman („Harry Potter", „To właśnie miłość") oraz Richard Madden – Robb Stark z serialowego przeboju „Gra o tron".

Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia ze zrozumiałych względów ukrywając uczucia przed pracodawcą. Kobieta na pozór nie odwzajemnia jego miłości. Wszystko zmienia się, kiedy właściciel fabryki postanawia wysłać bohatera na inspekcję posiadłości w Meksyku. Wieść o przymusowej rozłące zmusza piękną żonę do wyznania prawdziwych uczuć. Składa obietnicę, że będzie czekała na ukochanego, kiedy ten po dwóch latach wróci do niej z wyprawy na odległy kontynent. Jednak wkrótce wybucha I wojna światowa i zakochani zobaczą się dopiero po 8 latach. Czy obietnica może przetrwać tak ciężką próbę czasu?

Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest wejściówka na film „Na zawsze Twoja”. Wystarczy wysłać do nas e-mail i odpowiedzieć na pytanie „W czyją rolę wciela się Sarah Messens?” Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkursy@elblag.net, w e-mailu podając odpowiedź oraz swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule e-mail prosimy wpisać KONKURS NA ZAWSZE. Na zgłoszenia czekamy do 23.09.2014 do godziny 12:00. O wygranej poinformujemy e-mailem.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%