› bieżące
10:40 / 08.05.2014

Konkurs! Wygraj bilet na film RIO 2 w kinie Światowid

Konkurs! Wygraj bilet na film RIO 2 w kinie Światowid

fot. nadesłane

Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu pragnie żyć w mieście, życiem stabilnym i uładzonym, Julię zaś, jego partnerkę, ciągnie do dżungli i szaleństwa. Czy w najnowszej części animacji znajdą wspólną drogę? „Rio 2" w Kinie Światowid od najbliższego piątku, 9 maja. Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs.

Blu najbardziej lubi dni, w których może usmażyć naleśniki dla Julii i trojaczków, a potem oglądać mecz na kanapie. Kiedy dowiaduje się, że prawdopodobnie istnieje więcej papug ich gatunku, niechętnie zgadza się na wyprawę do Amazonii. Rodzina jest zachwycona przygodą i chce tam zostać na zawsze. On ma kłopot z przystosowaniem się do nowych warunków. Powrót do Rio okazuje się trudniejszy, niż myślał.

Julia mimo że kocha swoje życie z Blu i dziećmi, cieszy się z wyprawy, podczas której rezygnują z ludzkich, przyziemnych udogodnień i żyją jak prawdziwe ptaki. Jest przeszczęśliwa, gdy odnajduje dawno niewidzianego ojca, ale Blu ma kłopot z przystosowaniem się do nowych warunków i wolałby wrócić do Rio...

Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.

Już w najbliższy piątek na ekrany kin trafi przebojowe "Rio 2". Pierwsza część przygód papugi Blu zarobiła około 500 milionów dolarów, producenci oczekują, że druga będzie porównywalnym hitem.

Film „Rio2" w Kinie Światowid od 9 do 22 maja. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. W poniedziałki bilety na wszystkie seanse tylko po 11 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line

Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest bilet na film RIO 2. Wystarczy odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie " Kto podkłada głos dla żółwia uprawiającego capoeirę? ". Zgłoszenia należy wysyłać na adres konkursy@elblag.net . W e-mailu prosimy podać oprócz odpowiedzi, swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu. W tytule należy wpisać KONKURS RIO 2. Na zgłoszenia czekamy do 09.05.2014 do godziny 12:00. Zwycięzce poinformujemy e-mailem.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%