› bieżące
12:00 / 14.04.2014

KOSklep świętuje swoje 5-te urodziny! Zobacz czy wygrałeś bony!

KOSklep świętuje swoje 5-te urodziny! Zobacz czy wygrałeś bony!

fot. Konrad Kacprzak

1 kwietnia to nie tylko Prima Aprilis, ale również rocznica powstania naszej firmy. Już od pięciu lat istniejemy na rynku kosmetycznym. Ten dzień uczciliśmy razem z naszymi przyjaciółmi, klientami i mieszkańcami Elbląga przed naszą siedzibą. Każdy przechodzień biorący udział w konkursie z wiedzy o naszej firmie, który udzielił prawidłowej odpowiedzi, otrzymał prezent z najnowszych kolekcji lakierów do paznokci.

Nasza firma to przede wszystkim:

1. Hurtownia:

  • głównie kosmetyki do stylizacji paznokci - lakiery, hybrydy, żele, tipsy. Paznokcie dziś zaczynają być częścią stylizacji całości kobiety. Włosy, makijaż, ubiór, buty, torebka, biżuteria i teraz też paznokcie! To wszystko powinno współgrać, niekoniecznie kolorystycznie. Im ciekawsze zestawienia tym bardziej interesująco to wygląda
  • rzęsy do trwałego przedłużania
  • kosmetyki i przybory do stylizacji paznokci oraz środki chemiczne. Wszystko co niezbędne do pracy przy wykonywaniu manicure i pedicure
  • ozdoby do stylizacji paznokci: kamienie Swarovskiego, naklejki 3D, perełki, inne kamienie i ozdoby
  • urządzenia do stylizacji
  • kosmetyki do makijażu

2. Ponadto nasze kosmetyczki świadczą usługi stylizacji paznokci i rzęs metodą 1:1, 1:2, BLINK & GO.

3. Na dniach wprowadzamy również kosmetykę pielęgnacyjną. Będzie to szeroki wachlarz usług na twarz, szyję i dekolt.

4. Od wielu lat szkolimy stylistów paznokci, którzy pracują dla Państwa. Najbliższe szkolenie w połowie maja br.

Rozwijamy firmę i będziemy powiększać nasz zakres usług o dodatkowe. Jakie? A to już nasza słodka tajemnica.

Mamy już plany na kolejną pięciolatkę. Prosimy śledzić naszą stronę www.kosklep.pl, naszego Fanpage na Facebooku oraz zapraszamy tych, którzy jeszcze z różnych przyczyn do nas nie dotarli.

U nas można zamówić usługę przez Internet oraz kupić produkty w naszym internetowym sklepie. Zabiegi kosmetyczne wykonujemy w salonie w Elblągu przy ul. 1Maja 58M.

Specjalnie na tę okazję, dla wszystkich Czytelniczek i Czytelników naszej gazety, KOSklep przygotował 3 bony o wartości 50 złotych każdy na dowolne usługi kosmetyczne w salonie. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy na adres e-mail konkursy@elblag.net wysłać imię, nazwisko, numer telefonu oraz odpowiedź na pytanie: ile zabiegów związanych z manicure oferuje KOSklep? Odpowiedź można znaleźć na stronie internetowej salonu. Zapraszamy! Konkurs trwa od teraz do 11 kwietnia.

Lista zwycięzców:

1. Sylwia Gajownik

2. Danuta Szulc

3. Anna Nocoń

4
3
oceń tekst 7 głosów 57%

Zdjęcia ilość zdjęć 16