› bieżące
16:57 / 03.06.2024

Kręć kilometry dla Elbląga

Kręć kilometry dla Elbląga

fot. UM Elblag

Ruszyła rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do kręcenia kilometrów dla Elbląga. Punkty za przemierzone rowerami kilometry można zdobywać do 30 czerwca.

Do konkursu zgłosiło się 149 samorządów. Miasto Elbląg po raz piąty bierze udział w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W ubiegłym roku kilometry dla Elbląga kręciło ponad 1100 osób, a ich wynik to 166 527 km. Liczymy, że w tym roku pobijemy ten rekord. Tegoroczna rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski trwa od 1-30 czerwca. Najaktywniejsze rowerzystki i rowerzystów oraz szkoły podstawowe i ponadpodstawowe wyróżnimy nagrodami.

Zasady udziału w akcji są proste. Rowerzyści pobierają darmową aplikację Aktywne Miasta, w której rejestrowane są trasy i długości przejazdów. W rywalizacji miast wybieramy ELBLĄG, dołączamy do wybranej grupy i ruszamy w drogę! Wyniki można na bieżąco śledzić w aplikacji. Co ważne, aplikacja działa na terenie całego świata. Można więc kręcić kilometry dla Elbląga z dowolnego miejsca na ziemi.

Szczegółowe informacje dotyczące rywalizacji na stronie - https://www.aktywne.miasta.pl/news/125

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%