› bieżące
16:04 / 19.03.2013

Kto wygrał bilet na... Najgłośniejszy film Ro(c)ku w Multikinie

Kto wygrał bilet na... Najgłośniejszy film Ro(c)ku w Multikinie

20 marca sieć kin Multikino zaprasza na film „Lemmy” pokazujący historię wokalisty zespołu Motörhead. Podwójne zaproszenie otrzymuje Pani Kamila Mączyńska

Mijają cztery dekady od kiedy Lemmy Kilmister i jego Motörhead zmienili na zawsze oblicze rockowej sceny. Dziś, pomimo prawie 70 lat na karku, Lemmy wciąż pije na umór, pali jak smok i koncertuje na całym globie z najgłośniejszym zespołem świata. Życie zgodne z własnymi zasadami, na przekór wszystkiemu co głupie, płytkie i dla poklasku zapewniło mu szacunek środowiska i uwielbienie fanów, czyniąc za życia ikoną Rock&Rolla.  

Metallica, Guns & Roses, Foo Fighters, Alice Cooper, Ozzy Osbourne, The Clash, The Ramones, Joy Division i Billy Bob Thornton to tylko niektórzy z czcicieli kultu Lemmy‘iego i Motorhead. Ten dokument to biblia dla każdego fana, ale jak napisało The Hollywood Reporter „Nie musisz być fanem metalu, żeby pokochać Lemmy’iego“.

Bilety w cenie 22 zł można nabyć w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl. Dzięki voucherom na Fan Page’u Multikino Polska bilety będzie można kupić za 18 zł.

W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu na to wydarzenie 2 biletów w cenie 1. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy.

Film „Lemmy” będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Siver Screen Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Słupsk, Tychy, Poznań Malta, Szczecin, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Zabrze, Wrocław Pasaż, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Rybnik.

Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%