› bieżące
07:46 / 29.10.2020

Kucharze organizują happening w Elblągu! Zapraszają media i przedstawicieli branży gastronomicznej

Kucharze organizują happening w Elblągu! Zapraszają media i przedstawicieli branży gastronomicznej

3 listopada 2020 r. Elbląski Klub Szefów Kuchni organizuje happening w Elblągu! Nasi kucharze zapraszają na to wydarzenie przede wszystkim przedstawicieli branży gastronomicznej i media. 

3 listopada w 16 polskich miastach odbędą się lokalne happeningi. W wydarzeniu weźmie udział również EKSK, który współtworzy Sztab Kryzysowy Polskiej Gastronomii.  

Podamy czarną polewkę władzy! Bądźmy tam wszyscy, w kucharskich strojach i maseczkach! WSZYSCY! Tu się waży nasz los!

- apelują kucharze.

Wydarzenie odbędzie się 3 listopada 2020 r. na Starym Rynku w Elblągu w bezpośrednim sąsiedztwie Bramy Targowej. Początek o godzinie 11:45. 

Przypomnijmy, że już 21 października Sztab Kryzysowy Gastronomii Polskiej zwrócił się o pomoc do rządu. Przedstawiciele branży gastronomicznej zaapelowali o pilne wsparcie. Adresatami listu skierowanego Rady Ministrów są: premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Gowin; minister Tadeusz Kościński; główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas...Autorzy listu domagają się pilnego spotkania z przedstawicielami Sztabu Kryzysowego Gastronomii Polskiej w celu omówienia elementów pomocy i działań. Chcą również wprowadzenia „Tarczy Antykryzysowej dla Gastronomii Polskiej”. Apel podpisał m.in. Bartosz Majchrzak, szef Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni.

Więcej informacji / treść apelu:

https://www.facebook.com/kongresszefowkuchni/posts/3408756492549593

Przedstawiciele branży gastronomicznej zwracają się również o pomoc do wszystkich. Zamawiajcie jedzenie na wynos w Waszej ulubionej restauracji. W ten sposób pomożecie przetrwać pracownikom i właścicielom bardzo trudny dla nich czas.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%