› bieżące
15:44 / 01.02.2019

Kurs fotografii od podstaw w CSE „Światowid”

Kurs fotografii od podstaw w CSE „Światowid”

Ten kurs fotografii stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby w twórczej atmosferze poznać podstawy robienia dobrych zdjęć oraz zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebnych, aby wejść na wyższy poziom fotograficznego wtajemniczenia. Pierwsze zajęcia odbędą się już 6 lutego. Będą prowadzone w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Na podstawowym, trwającym miesiąc kursie nauczysz się, jak zrobić dobre zdjęcie oraz poznasz elementy obróbki fotografii w programach graficznych. To pozwoli ci świadomie podejść do własnego warsztatu twórczego i wykorzystać potencjał, który w tobie drzemie. Podstawą naszych zajęć jest praktyczne wykorzystanie wiedzy dotyczącej tworzenia kompozycji, roli światłocienia w budowaniu klimatu zdjęcia. Wszystko po to, by móc uchwycić rzeczywistość w formę kadru i nadać jej nieprzeciętny wymiar. Nauczysz się, na jakie aspekty zdjęcia należy zwracać uwagę, by było ono nieprzeciętne i odzwierciedlało dokładnie to, co chciałeś uchwycić.

Zajęcia będą prowadzone w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu raz w tygodniu od 17.00 do 20.00 (sala nr 38).

W sumie odbędą się 4 spotkania po 3 godziny, obejmujące łącznie 12 godzin zajęć praktycznych. Spotkania (lekcje) odbędą się 6, 13 i 20 i 27 lutego 2019 r.

Całkowity koszt kursu wynosi 490 zł. Płatność w kasie Kina Światowid. 

Zgłoszenia przyjmujemy do pod numerem telefonu 694 155 665

lub za pośrednictwem strony internetowej www.10pracownia.pl. (kursy i szkolenia).

10. Pracownia

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Powiązane artykuły

Kurs edycji zdjęć od podstaw w CSE „Światowid”

02.02.2019

Na tym kursie w twórczej atmosferze poznasz od podstaw różnorodne sposoby edycji zdjęć w programie graficznym...