› bieżące
15:23 / 18.12.2012

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących

fot. CSE "Światowid"

Koneserów dobrego smaku i elegancji, a jednocześnie pragnących skosztować szaleństwa gorących rytmów, Centrum Tańca „Promyk zaprasza na nowy kurs tańca towarzyskiego. Spotkanie dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem zaplanowano na 5 stycznia 2013.
 
Elegancja walca wiedeńskiego i angielskiego, płynność w foxtrocie, odrobina szaleństwa w quickstepie, oraz uwodzenie w cha - chy, gorące rytmy samby, namiętność rumby -€“ tego wszystkiego można doświadczyć i nauczyć się podczas zajęć tańca towarzyskiego. W Centrum Tańca „Promyk” od 5 stycznia rozpoczyna się kurs tańca towarzyskiego dla początkujących.  
 
Poza nauką podstawowych kroków, na zajęciach będzie można pokonać barierę nieśmiałości, poznać zasady tańca i tajniki prowadzenia w parze. To wszystko pozwoli dobrze czuć się na każdej zabawie. Warto wybrać się na zajęcia zwłaszcza, że zbliża się okres karnawału. Taniec towarzyski to forma, która najbardziej przydaje się w praktyce, dodaje pewności siebie, buduje prawidłową postawę ciała i wzbogaca kontakty towarzyskie.  
 
- W Centrum Tańca „Promyk” zajęcia odbywają się w warunkach komfortowych, na przestronnej klimatyzowanej sali z lustrami - mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk - Uczestnicy otrzymują gwarancję zajęć w małych grupach oraz kameralnej atmosferze, tak ważnej dla osób, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły tańca. Na zajęcia należy zabrać obuwie zmienne i wygodny strój do tańczenia
 
Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę, w godzinach: 16:00 -€“ 17:30.
 
Koszt zajęć to 60 zł od osoby.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 55 611 01 30/40 (w godzinach 8:00 -€“ 16:00 lub mailowo: promyk@swiatowid.elblag.pl
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%