› bieżące
12:25 / 07.04.2014

Kwietniowe promocje w sklepach Korony. Sprawdź aktualne promocje

Kwietniowe promocje w sklepach Korony. Sprawdź aktualne promocje

Sklepy Korona wchodzą w skład nowo powstającej sieci sklepów, której właścicielami są hurtownie agd zrzeszone w Ogólnopolskim Klastrze Handlowym Korona Group www.koronagroup.pl.

Sklepy Korona to koncepcja polskich, tanich sklepów samoobsługowych, w których można się zaopatrzyć w różne, potrzebne w gospodarstwie domowym artykuły. Największą część sklepu zajmują artykuły gospodarstwa domowego i art. dekoracyjne. Każdy kto szuka artykułów kuchennych w niewygórowanych cenach powinien odwiedzić sklep Korona. Sklepy oferują także: art. drogeryjne i chemiczne, podstawowe artykuły bieliźniane, art. szkolne, art. ogrodnicze, narzędzia, papierosy i alkohol. Sklepy posiadają dział spożywczy, w którym prym wiodą słodycze, kawy i herbaty.

Sklepy oferują doładowania do telefonów, bilety MZK. Klienci robiąc zakupy mogą wypłacić gotówkę w kasie sklepu. Klientami sklepów są głównie panie, które chwalą sobie szerokość oferty, wygodę zakupów, bardzo konkurencyjne ceny oraz systematycznie pojawiające się promocje i wyprzedaże.

Właścicielem sklepu przy ul. Królewieckiej 211a w Elblągu jest PPHU EL-HURT mający swoją siedzibę w Elblągu przy ul. Malborskiej 53. Drugi, bliźniaczy sklep funkcjonuje w Braniewie przy ul. Mielczarskiego 2AB (będący także własnością EL-HURTu).

Sklep Korona regularnie organizuje promocje, informując o tym Elblążan i mieszkańców regionu za pośrednictwem gazetek i internetu. Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną.

Sklepy są czynne od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do godz. 18:00 w soboty od godz. 9:00 do 15:00.

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, dostępnego pod adresem:www.sklep.elhurtagd.pl

8
0
oceń tekst 8 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 2