› bieżące
10:59 / 07.12.2012

Ladies Karting Cup, czyli panie ruszają na tor wyścigowy

Ladies Karting Cup, czyli panie ruszają na tor wyścigowy

fot. nadesłane

Nadchodzący weekend w Elblągu minie pod znakiem wyścigów kartingowych. Na ogrzewanym torze kartingowym przy ul. Akacjowej dziś odbędzie się kolejna runda amatorskiej ligi kartingowej Speed Center Elbląg. Z kolei w niedzielę odbędą się kartingowe zawody kobiet - Ladies Karting Cup.

W piątkowy wieczór (7 grudnia), panowie będą zdobywać kolejne punkty w rywalizacji o miano najszybszego kierowcy roku 2012. Za to w niedzielę (9 grudnia) emocje na elbląskim torze wyścigowym sięgną zenitu. O godzinie 13:00 odbędą się kartingowe zawody kobiet. W sportowej zabawie może wziąć udział każda dziewczyna w wieku od 14 lat. Zawody rozpoczną wyścigi kwalifikacyjne, a zakończy finał 5 najszybszych zawodniczek.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Pierwsze trzy najszybsze zawodniczki zdobędą całodzienny pobyt w Remi – Spa w Bogaczewie. Panie będą mogły zrelaksować się w saunie, jacuzzi i na basenie. Mistrzyni otrzyma dodatkowo miesięczny karnet ufundowany przez Calypso Fitness Elbląg.

- W poprzednich zawodach panie noszące na co dzień wysokie obcasy pokazały, że słaba płeć może być szybsza niż niejeden facet – mówi Paweł Hermanowicz, manager elbląskiego toru kartingowego. - Zapraszamy do kibicowania zawodniczkom. Będzie na co popatrzeć.
 
Wszystkie imprezy są otwarte dla publiczności i odbędą się na ogrzewanym torze kartingowym przy ul. Akacjowej w Elblągu. Więcej o imprezie na stronie www.funcenter.elblag.pl

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 1